Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vudu babát elégettem, hogy ne...

Vudu babát elégettem, hogy ne lépjen működésbe, erre pont, hogy működésbe lépett. Szerelmi kötés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csináltam vudubabát az exemről, szertartást is, megszúrkáltam, ahol kellett, elraktam. Semmi nem történt, aztán már nem is akartam. Itt olvastam, hogy hogy kell megszüntetni, azt írták, el kell égetni, mert a tűz tisztító erejű. Elégettem (nem volt nehéz, viaszból volt a bábu). Erre 1 hét múlva pontosan az történt, amit a mágia megalkotásakor kértem (pedig azóta eltelt 1 év). Most mit tegyek?
2021. máj. 3. 01:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem hagy békén azóta, folyton írogat, még éjszaka is.
2021. máj. 3. 01:41
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg nőj fel.
2021. máj. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Így jártál, sok boldogságot a következő évtizedekre:-) Ha szerencséd van nem kattan be és nem nyír ki csak simán tönkreteszi az életed.
2021. máj. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Grimfox ***** válasza:
46%

Egy kissé kamunak tűnik a dolog, de akár az, akár nem, itt egy válasz:

Csinálj még egy babát, amin már a szerelmi kötést jelképező csomó van. Majd ezt is égesd el. Mindenképp menj biztosra, hogy a csomó a babán megfelelően szimbolizálja a kötést. Az előző babát pedig kicsit későn pusztítottad el. Addigra már működött.

2021. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Vonulj elme gyógyintézetbe, hátha kapsz egy szép kis kényszerzubbonyt 🙃
2021. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Elégettem a vudubabát amit rólad csináltam, szóval sajnálom, készülj.
2021. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Áááááááá segítség valami éget, nem bírom hívjatok mentőt. Nem látok fényt csak tüzet látok ☠💀🤣😂
2021. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Elég gyenge trollkérdés.

Máskor erőltesd meg magad jobban.

Humor kategóriába talán elmegy,még.

2021. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, nekem is az a fura hogy a kérdés nem a humor kategóriában van, szeritnem jelentem is 😉
2021. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzd meg!
2021. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!