Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen az a démoni szerelmi...

Milyen az a démoni szerelmi kötés? Mit vált ki a megkötöttből?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 13:52
 1/8 Grimfox ***** válasza:
74%
A szerelmi kötés, függetlenül attól, hogyan csinálják, mindkét felet megköti. Az is lényegtelen, hogy segítséggel, vagy egyedül kötöd meg a dolgot, a lényeg a kötés tartalma. Milyen feltételeket szab meg az, aki létrehozza. Miben akadályozza a megkötött feleket. Ettől függ, hogy mit fog kiváltani a két megkötöttből.
2021. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek,gondold át jól. Én is szerettem volna évekkel ezelőtt szerelmi kötés az akkori párommal, hála istennek hogy nem tettem! Mindenki mondta nekem hogy ne tegyem, nem hittem nekik. Én azt gondoltam sosem lesz még olyan férfi az életemben,mint ő,....de lett, és sokkal sokkal jobb!!! Ha megcsináltam volna, nagyon megbántam volna
2021. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a démoni szerelmi mágia az, amit ha megcsinálnak, akkor rögtön átíródik a jövő?
2021. szept. 12. 13:44
 4/8 Grimfox ***** válasza:
62%
Bármit teszel, rögtön átíródik a jövő. Akár démoni, akár másmilyen mágia, akár hétköznapi döntés. Nincs statikus jövő, csak valószínű, és valószínűtlen lehetőségek. Emellett nem tudom, mit vár az ember, ha olyan lények segítségét kéri szerelmi kötéshez, amiktől a szeretet úgy általában idegen.
2021. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
ÉnNem ugyan nagy "ezos" vagyok, sokmindenben hiszek, de olyan, hogy szerelmi kötés biztosan nem létezik. A másiknak is van szabad akarata és varázsolhatsz te démonnal vagy bárkivel bármit, ha nem jössz be neki, nem fog történni semmi, akkor sem, ha fejre állsz. Tapasztalat sajnos.
2021. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
34%
Inkább azzal törődj, hogy az a démoni erő, amelyet megszólítassz egy életen át a sírig Téged fog követni, kínozni külömböző formákban, soha nem tudsz tőle megszabadulni. Sőt nálánál gonoszabbakat is behív az életedbe! Rákényszerítenek olyan tettekre, melyeket nem akarsz megtenni, de mégis megteszed, mert erősebbek náladnál! A későbbiekre nézve pedig a rabszolgájuk leszel. A szabad akaratod már most nem létezik, mert a tudatalattidban folyton ezt hajtogatja, tedd meg. Még előtte megálljt parancsolhatsz nekik!
2021. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeses milyen rituálét végzel. Amelyet én csináltam az engem nem kötött meg. Természetesen mert nem is volt rá szükség. Azonban a másik fél tudatalattiját befolyásolja. Újra eszébe jutsz. Elkezdi keresni veled a kapcsolatot. Nem szenvedés számára. Csupán úgy érzi te vagy az aki a megfelelő számára.
2021. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, magadnak végezted el?
2022. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!