Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan könyvet szeretnék ami...

Olyan könyvet szeretnék ami tényleg a mágikus rituálékat írja le. Nem pedig a történeteit?!

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
10-es a mágia gyakorlása olyasmi számomra mint egy vallás. Szóval a kézzel fogható dolgok amiket elértem azok a következők: sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, és sokkal könnyebben veszem az élet pofonjait. Valamint megtanultam energiával gyógyítani, a többire meg a szkeptikusok már csak bemesélésnek tartják.
2022. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

11, ez is szép eredmény, de ezen túl semmi?

A mágia egy kicsit többről szól: telepátia, asztrálutazás, pszichometria, bilokáció, materializáció, az időjárás befolyásolása (legalább helyi szinten), okkult fenomének létrehozása, egyéb paranormális képességek.

Tudom hogy nagyon kevesen jutnak el eddig, de szerintem elsősorban ezek tartoznak a témakörbe.

2022. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%
12 Nem elsősorban ezek tartoznak a témakörbe. Ez a te ízlésed. Nem akarom megvédeni 11-et, de az is ugyanolyan értékű, amit ő csinál.
2022. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

12-es köszönöm szépen a tanításod, máskülönben biztos nem találkoztam volna ezekkel a fogalmakkal :)

Sajnálatos módon az én szótáramban a metafizika és a tudományos eszközökkel nem mérhető dolgok NEM tartoznak a KÉZZEL FOGHATÓ értelmezési tartományába. :)

Mindazon által a mágiagyakorlás és a különböző képességek elsajátítása nem lexikális tudástól függnek hanem gyakorlattól. Jómagam pedig sajnálatos módon még csak 5 éve érdeklődök a téma iránt, és mivel nekem is van életem, ennek csak töredékét tudtam eddig gyakorlattal tölteni. :)

2022. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

#14

Bocs, hogy bele szólok a beszélgetésbe, de a mágia nem nagyon mérhető eszközökkel, mert akkor nem mágiának hívnánk ugyebár.

Amiket meg egy korábbi válaszban felsoroltál, azokat a legtöbb ember mágia nélkül is eléri, hogy kiegyensúlyozottság meg jobban tűrje az élet pofonjait. Az oké ha neked mágiával sikerült, de azért ezt inkább ne soroljuk bele a mágiába, mert hát nem függ ez a két tulajdonság a mágiától.

2022. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Na erről beszéltem én is, aztán lepontoztak. Az energiagyógyászathoz sem kell mágia..
2022. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
15,16 Gyakoroltok mágiát? Elértetek sikereket?
2022. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozás???Egyedül a 3-as adott jó választ mégis lelett pontozva.Mágia meg egyéb baromságok nincsenek.Ezzel egy felnőtt ember tisztában van.Beszéltek itt nagy tudományosan a semmiről.Hókuszpókusz meg kapitulatusz....
2022. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

15-ös voltam.

#17-es, én már olyan jó 10-11 éve foglalkozók a mágiával és okkultizmussal. Bár gyakorlati szinten még nem szívesen kezdek bele, mert ez a 10-11 év is kevésnek tűnik számomra, hogy kellően megismerjem a mágiát lexikálisan. S megfelelő lexikális tudás nélkül nem szívesen kezdek bele a gyakorlati részébe.

2022. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%

17 vagyok.

19 Kezdj bele! Mire vársz? Az idő csak múlik. A gyakorlati rész nem a lexikális tudáson múlik, minimális is elég hozzá. Ahogy 11-es is belefogott és változásokat ért el az életében, sikereket mágia segítségével, nem csak olvassa, hanem járja is az utat.

2022. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!