Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan könyvet szeretnék ami...

Olyan könyvet szeretnék ami tényleg a mágikus rituálékat írja le. Nem pedig a történeteit?!

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 17:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

18-as, kérjük fáradj át a tudomány kategóriába, aztán ott talán a 3-as és 18-as válaszod se pontozzák le. Ott hasonló gondolkozásúak vannak, mint te. Mindenesetre megjegyzem hogy a tudomány sűrűn váltogatja a nézeteit.

50-60 évvel ezelőtt még sok minden áltudományos baromságnak számított, ami ma már tudományosan igazolt (a genetika, a relativitáselmélet, az analitikus pszichológia, a gestalt pszichológia, a hipnózis, a kibernetika...)

ehhez még Kelet-Európában hozzátehetjük a vallást is, azt is hókusz-pókusznak tartották. Ma már erről is más nézet van..

2022. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha egy varázslatotok sikerül akkor én leszek az aki szobrot állít neked.A kiegyensúlyozott élet elérése,bármiben is nyilvánul meg nálad,nem varázslat és nem annak az eredménye.
2022. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Öhm. 22-es pont hogy de működik, mert bizonyos gyakorlatokat mágia használat alá sorolnak, és ha ezekkel a gyakorlatokkal te eléred hogy ne frusztráljon mások nézete akkor PUFF! A ne szólj bele mások dolgába spell hatásos volt!!

Egyébként meg kipróbálhatnád, jó cucc az okkultizmus meg ezotéria. Kevésbé leszel egy csőlátású kötekedős bunkó :) (-talán... De lehet hogy rajtad már a mágia sem segít)

2022. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#20

Én inkább annak a híve vagyok, hogy úgy kezdjen az ember bele valamibe, ha már az elméleti részével annyira tisztában van, hogy ne okozzon magának nagyobb fejfájást a kelleténél ha valamit elszúr.

De minden ember más, van aki a biztonságosnak tűnő utat választja van aki pedig fejjel megy a falnak "miért ne" alapon. Az meg más kérdés, hogy melyik félnek van igaza a döntésével kapcsolatosan.

2022. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%

Kedves kêrdező!

Számtalan könyvet adtak ki magyarul is, ami az okkultizmus gyakorlati oldalát hangsúlyozza . Ahhoz, hogy ajánljak néhányat, tudnom kellene, az okkultizmus mely ága(i) érdekel. Nem mindegy, hogy valakit az asztrológia, a numerológia, rúnák, vagy esetleg a démonológia, vagy talán a legsötétebbnek tartott Nekromancia érdekel. Persze ezeken kívül is van több kategória, de én főként ezeket ismerem.

Ha írsz, szívesen segítek :)

Egy gyakorló okkultista

2022. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!