Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet bajom belole?

Kerdesekkel teli kérdése:

Lehet bajom belole?

Figyelt kérdés

Egyik baratom szeretne szerelmikotest csinalni, meg mindenfele magiat kiprobalni,

(ugyanis most talaltra nagyija regi varazsigeskonyvere)

ehhez szuksege van egy "kovenre", azt hiszem ezt a szot hasznalta.

Megkert ra, hogy en is a tagja legyek.

ram ez hozhat barmi negativ dolgot?



2022. júl. 30. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
persze. szerinted a fekete mágia vicces dolog?:-D
2022. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Az égvilágon semmi mert varázslás nem létezik.
2022. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy én tisztán érző vagyok, és tudom, hogy nincs semmiféle barát, te akarsz szerelmi kötést csinálni. Ne tedd, hiszen akire tennéd, nem szeret, mást szeret. Ne tedd tönkre 3 ember életét.
2022. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajta. A saját hibádból tanulsz, nem azért fogsz pofára esni mert nem jól csinálod, hanem mert nem létezik. De logikusan belegondolva ha már felmerült ennek a gondolata benned azzal már saját magad csapod be. Hinni a nem létezőbe és várni rá, majd beleőrülni amiért nem megy. Rosszabb lehet mint akármilyen elképzelt átok.
2022. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a legnagyobb probléma van, hogy hiszel ezekben.
2022. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Red6+ ***** válasza:

nem biztos h hazudik. engem is kértek már fel koven tagnak.

a lényeg h mindig legyen nálad a telód s tudd h hova mentek, hol vagytok s h hova tudsz menekűoni ha olyan emberekkel vagy.

én rendesekkel voltam, de egyszer totál bepöccentem s inkább leléptem.

2022. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
90%

Amíg csak a leírt szavakat puffogtatja, addig semmi bajod nem lesz tőle, mivel nem fog történni semmi. A varázsigék önmagukban teljesen haszontalanok, ha nincs mögötte a szükséges energia, amit az adott ember tesz bele.

Másrészt nem kell semmi ilyenhez semmilyen coven. Az arra jó, hogy több ember rakja bele a dologba a saját részét, hogy erősebb legyen a varázslat, de ugyanúgy megtehető minden egyedül is. Azt fogja várni tőled, hogy legyél ott vele, mikor ilyeneket csinál és csináld vele te is, vegyél részt benne. Azt már te tudod, hogy belefér-e, hogy elmész vele és max. imitálod a dolgot, mintha egy verset olvasnál fel, de gondolatban máshol jársz, vagy félsz tőle eléggé ahhoz, hogy inkább kerüld az egészet. A helyedben én kerülném, ha így állsz hozzá.

2022. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl sok AHS-t néztél kérdező
2022. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!