Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mitől van ez? Vagy mi ez...

Mitől van ez? Vagy mi ez egyáltalán? Boszorkányság? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos, a leszóló válaszok miatt már alig merem megírni ezt... Szóval, azzal kezdődött, h gyerek koromban mindenféle alakokat láttam, mire elvittek pszichológus-hoz. Utána tini koromban meghalt a papám; tudtam abban a pillanatban. Az emberekkel nagyon jól kijövök, mivel mindig tudom, milyen hangulatban vannak (és tényleg tudom). Mindig tudom, kiben milyen érzések kavarognak, sőt azt is, h miket gondolhatnak. Még hazudni sem nagyon tudnak nekem, mivel azt is érzem (ez kiakasztó, hiszen nem jó mindenről tudni) Aztán a bnőm anyukája beteg lett... Egyik éjjel azt álmodtam, h az orvos közli vele, h meg fog halni az anyukája. Másnap beszéltünk... és minden úgy zajlott, ahogy megálmodtam!

Szóval? Mik ezek a dolgok? Aki ért hozzá, írjon!!!


2010. szept. 23. 18:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát ez nem tudom pontosan mi lehet... De ha tényleg igaz amit mondtál, akkor ez nem boszorkányság, hanem mentalista szerű lehetsz. De ezt magyarra lefordítom: Jó emberismerő vagy, és mindig a legrosszabbra gondolsz! Erre csak ez a válasz! Ha furcsa alakokat láttál, hát az nem tom! Bocsi!
2010. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, állítólag a gyerekek látják a szellemeket... Nem tudom... Ezt is csak hallottam.
2010. szept. 23. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Akik mások hangulatát érzik azok az érzők, de agykontrollal is kifejleszthető hasonló, ugyanis azzla is érezhető másnak a hangulata és gondolata...

A jövőt megálmondi...sokakkal előfordul, velem is előfordult, sőt olyan is hogy valaki akinek hasonló képessége van ugyanazt álmodta amit én, csakhogy nem tudom megmondani úgy lesz-e mivel több év múlva bekövetkezőről volt szó...

2010. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van..
2010. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkora királyok vagytok:D énis akarok ilyet:(
2010. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem olyan biztos h akarsz! Olyan rossz lehet mindenről tudni! Gondolj erre: Mindig tudod mit hoz a Jézuska xD
2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez azt jelentheti h egy érzékeny "csatorna " vagy és annyit tehetsz h használva képességeid segítesz másoknak ...

Sőt fejlesztheted tudatosan is ezt a képességed !

2010. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan buli ám!

Vannak dolgok, amikről az ember sokszor nem akarna tudni...

És még csak feltételeznem sem kell semmit az emberekről; így is sok mindent tudok róluk.

Ráadásul nem könnyű szétválasztani mások érzéseit a sajátodtól, főleg ha azok nagyon intenzívek (harag, bánat stb).

2010. szept. 28. 09:49
 9/12 anonim válasza:
Egyszer nekem is volt egy álmom,hogy a mamám szomszéd kutyáját ki engedték az utcára sétálni és meg harapott egy kis kutyát és következő nap mentem mamámhoz és azt mondta,hogy a szomszéd kutyát ki engedték sétálni és találkozott egy kis kutyával akinek piros volt a nyakörve és a pirosra ideges lett és meg harapta a kutyát ugyan úgy ahogy álmodtam csak álmomban nem tudtam,hogy miért harapta meg.Ez olyan fura volt.
2010. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
eddig kb 6szor álmodtam olyan dolgot, ami az elkövetkezendő években meg is történt. A legutolsó ilyen nagyon erős álmom a saját halálom volt, egy olyan helyen, amit csak az álmot követően évekkel később láttam először. Hát, remélem ez nem fog megtörténni. Mellékesen mostanában csak apokalipszissal kapcsolatos álmaim vannak :/ és én sem tudom miez.
2010. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!