Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mitől van ez? Vagy mi ez...

Mitől van ez? Vagy mi ez egyáltalán? Boszorkányság? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos, a leszóló válaszok miatt már alig merem megírni ezt... Szóval, azzal kezdődött, h gyerek koromban mindenféle alakokat láttam, mire elvittek pszichológus-hoz. Utána tini koromban meghalt a papám; tudtam abban a pillanatban. Az emberekkel nagyon jól kijövök, mivel mindig tudom, milyen hangulatban vannak (és tényleg tudom). Mindig tudom, kiben milyen érzések kavarognak, sőt azt is, h miket gondolhatnak. Még hazudni sem nagyon tudnak nekem, mivel azt is érzem (ez kiakasztó, hiszen nem jó mindenről tudni) Aztán a bnőm anyukája beteg lett... Egyik éjjel azt álmodtam, h az orvos közli vele, h meg fog halni az anyukája. Másnap beszéltünk... és minden úgy zajlott, ahogy megálmodtam!

Szóval? Mik ezek a dolgok? Aki ért hozzá, írjon!!!


2010. szept. 23. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megertelek. De sajanlom szuleid butasagat, hogy ok nem ertettek meg es elvittek kivizsgaltatni. Minden gyerek erzekeny es ha ez a tehetseg a tovabbiakban is hasznos amivel segiteni tud masokat (nem kihasznalni penzert), akkor az nagyszeru ajandek. Velem is hasonlok tortentek meg es tobbszor megmentettem a csaladom es masok eletet, mert elore lattam es tudtam, hogy mi fog tortenni. Ma mar 45 eves vagyok es szerencsere ez a tehetsegem nem hagyott el. Ma is sok embernek segitek ha kerik tolem. Akik mindezt csak penzert hajlandoak megcsinalni, akkor az az elso jel a hamissagukra. Azokban soha nem szabad hinni. En buszken mondom, hogy 3. generacios boszorkany vagyok. Nagyanyam rosszul hasznalta, anyukam felt tole, es hala en felismertem es tudok segiteni akiken kell. A lanyom is az, de o meg tul fiatal, hogy felfogja es hasznalja jozan esszel. Sok szerencset az ajandekhoz. Nem mindenkinek adatik meg! Mi szerencsesek vagyunk! :)
2010. okt. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem tudom,hogy ez mi,de velem is ugyanezek történnek..megérzel előre dolgokat..hogy mi fog történni,hogy ki mit érez/gondol.. látsz lényeket. én azért jártam jobban,mint te,mert engem nem visznek pszichológushoz,mivel mikor kisebb voltam,azt hitték,hogy csak kitalálom a lényeket,viszont van a családban olyan,aki hisz ezekben és meg tudom vele beszélni. én se tudom pontosan hogy mi ez,de az biztos,hogy ne félj tőle,hanem fogadd el. én 3 éve rettentően féltem a lényektől,és kizártam minden ilyet,aminek az lett a következménye,hogy 1 hónapig boldog voltam,mert nem kellett tartanom semmitől sem,aztán kezdett olyan érzésem lenni,mintha elvettek volna belőlem egy részt,és amikor újra nyitott lettem rá,újra fel kellett építeni az elejétől mindent. tekints erre úgy,mint egy ajándékra. szerintem ez nem boszorkányság. ha van még bármi kérdésed,írj üzenetet.

17/L

2014. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!