Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudom hogy megátkoztak e?

Honnan tudom hogy megátkoztak e?

Figyelt kérdés
Január óta csak rossz dolgok történnek velem (bírósági tárgyalás,édesapám kórházban,munkahelyem becsődölt,ingatlan eladás sikertelen,nagymamám halála) most már teljesen kész vagyok nem tudom mi jöhet még?????Megrontott vagy megátkozott volna valaki?Mit tegyek hogy végre valami jó is történjen velem?Segítsetek!
2010. szept. 29. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy meg vagy átkozva de az csak azért van mert te elhiszed

ha ugy gondolod hogy nincs semmiféle átok csak 1Xűen sz@r dolgok jönnek és ennek pont rajtad kellett csattannia

nyugodj meg nincs átok, minden jórafordul

2010. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
telefonálj be (ha hiszel benne),hogy működik az rtl-n futó asztró show-ba és ő megnézi sőt az átkot is leszedi!
2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy Te mit teszel, hogy ilyen dolgok történek körülötted, veled.
2010. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
verd fejbe magad és komában elkondolkozol stb. jo trükk nyugi
2010. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó?


Hát nem vagy normális az tuti :-D


Kérdező:


Ezo.tv


Én hiszek abban hogy vannak "igazi"jósok,és sajnos átok is lehet rajtad,de mind sokan tudjuk vissza száll arra aki rád tette.


Beszélj egy médiummal,tisztán látóval.


Szerintem nem normális dolog hogy ennyi rossz történt veled és már január óta...

2010. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na én már látom. LÚÚÚÚÚÚÚZEREK VAGYTOK !!!
2010. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

jajj szegényt ne bíztassátok már ilyenekre, hogy telefonáljon be hülye tévéműsorokba. persze mert meg mondod mi a kereszt neved meg melyik évben születtél visszaszámol 4től és már hallja is a mellette lévő súgógépből, hogy mit mondjon... 420ft+áfáért még én is tudom neked azt mondani, hogy

1 nyugodjon meg nincs önön semmilyen átok, ez egy ilyen év, de az év vége felé minden jóra fordul köszönöm, kérem a következőt

2 igen már látom is, hogy egy rossz akarója megátkozta, ha felhív mégegyszer és az asztalára tesz egy talizmánt abba küldöm a negatív erőket és csak ki kell dobnia az ablakon, de ne felejtse el azt kinyitni...

köszönöm

2010. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gondolom hiszel benne azért kérdezed. ezen nem tudok segíteni.


én csak annyit modhatok hogy az ilyenekre megvan az esély.

vegyük példának az 5ös lottót: arra ~1:42mill a találat. mégis van h egymás után soxor megnyerik...


a rossz dolgokra sokkal jobb csenszed van, hogy megtalálnak. és itt nem az van hogy veszel egy szelvényt, nem nyered meg, aztán majd csak akkor kell izgulnod ha kövileg vásárolsz egy másikat.... hanem itt vagy. és minden egyes pillanat egy szelvény. magyarul olyan ez mintha kamion számra vásárolnád a lottócskákat, csak épp nem kérdezzi senki hogy kell e...


ehhez idő, erő és támasz kell.

2010. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!