Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudom, hogy tényleg...

Honnan tudom, hogy tényleg megátkoztak?

Figyelt kérdés
Le tudom valahogy szedni magamról, magunkról az átkot?
2010. jún. 21. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

ha büdöset fingasz, akkor biztosra veheted, hogy megátkoztak.

remény sincs a levételére.

2010. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen ugrálj fél lábbal miközbe Fekete Pákot hallgatsz
2010. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha eddig beképzelted magadnak az átkot,akkor képzeld azt most,hogy eltávolítod magadról. Hogy lehet ilyen középkori ostobaságban hinni.
2010. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
menj el valami tévés távgyógyító professzorhoz, hagyj ott nála vagy 20 ezret, és akkor megkönnyebbülsz. te is meg a pénztárcád is. :D
2010. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Onnan, hogy ilyen hülyeségeken gondolkodsz.
2010. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na bakker, köszi a sok értelmes választ.... ti is csak a levegőt pusztítjátok... Nem mondtam hogy hiszek benne, csak el vagyok keseredve és feltettem egy kérdést, amiből persze ti szerencsés barmok gúnyt űztök. kszi.
2010. jún. 21. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

www.boszorkanyszovetseg.hu

Felmérik, hogy megvagy-e átkozva, és ha igen, akkor le tudják szedni.

2010. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg vannak olyan emberek akiknek fog az átkuk én is ismerek ilyet...elég rossz indulatú lány.És akivel rosszba volt azzal sokáig balszerencsés dolgok történtek.Egyszerűen még a tekintetén is látszik hogy milyen :S ha esetleg ismersz ilyet és rosszba vagy vele elképzelhető hogy "hat" rád az hogy rosszat akar neked.Szerintem gondolkodj róla szkeptikusan ne foglalkozz ilyenekkel mert akkor csak felerősödhet a dolog.Lehet hülyén hangzik amit írtam de nemigazán tudom másképp leírni amit gondolok erről :D Azt hogy egy komolyabb átkot hogy kell levenni magadról sajnos fogalmam sincs :S
2010. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vagy egy mágushoz, vagy egy egyházi ördögűző exorcistához.
2010. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
valóban létezik ilyen ugy hogy nem igazán kéne szekálni az irót !én azt mondom hogy régi őreg ismerőseidtől informálodj mert ezeket inkább őket jobban érinti a dolog mint a mai fiatalokat!szerintem ő tőlűk tőbb értelmes tanácsot is kapsz !!de lehet neten is keresni ilyen babona,meg rontás levételről szoló informáciokat de sztem annak fele nem igaz !!remélem sikerül
2010. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!