Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkoztak, vagy tévedek?

Megátkoztak, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam a barátommal, akihez nagyon közel állt az édesanyja. Ő már nagyon régóta foglalkozik ehhez hasonló dolgokkal, minden érdekli ami az ezotéria témakörben található. Lényeg a lényeg: A szakítás óta egy csomó rossz dolog történik velem. Az új párommal sokat vitázunk, voltam kórházban is, mert depressziós lettem egy óriási hiba miatt (orvos által felírt görcsoldó depresszió mellékhatása..) a suliban sem megy minden simán, értem ez alatt a tanulást, dolgozatokat, jegyeimet... Esélyes, hogy a kedves anyuka megátkozott engem mert megbántottam a kicsi fiát? Tényleg nagyon sokat foglalkozik ezzel a témával. Szerintetek? Ha így van, mit lehet tenni ellene?
2010. júl. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy véletlen csak. De ha biztosara akarsz menni, telefonálj be az Ezo tv-be egy rontásoldásért.
2010. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdekel az ezotéria és a mágia és az okkultizmus, az tudja jól, hogy az átok visszaüt. biztosan nem átkozott meg téged. Benned pusztán a tudat - hogy esély van arra, hogy megátkoztak- alkotja elő ezeket, és máris érvénybe lép a vonzás törvénye a többi szellemi törvénnyel együtt. Amint a legkisebb jelet is meglátod arra, hogy el vagy átkozva (ami persze nem igaz, pusztán véletlen egybeesés), például kiesik a kezedből a pohár, eltörik, vagy elbotlasz, elszakad valami, elejted a tárgyakat stb..., rögtön felerősödik a tudatalattidban az "átok": igen, ez annak a jele, hogy el vagyok átkozva, tehát ezek után úgy fogok élni, mint egy ember, akit elátkoztak stb...
2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel tudod, hogy ezzel foglalkozik, bemagyarázod magadnak, és ezért vagy ennyire szerencsétlen mostanában.
2010. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"A hibákat ne a csillagokban keresd, hanem tenmagadban."
2010. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Igazából eddig fel sem merült bennem, pár hete mondta anyum, hogy lehet, hogy...? Tehát nem fél éve "etetem" magam ezzel.
2010. júl. 8. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:

"A hibákat ne a csillagokban keresd, hanem tenmagadban."


Ezt honnan hallottad? Kérlek, mondd el, mert nagyon jelentős dolog történt velem az életemben még régen, és egy ilyen idézet is a része volt.

2010. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Star Trek DS9 sci-fi sorozat "A kocka el van vetve[The die is cast]) című részének végén mondja Elim Garak.
2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
xD akkor nem szóltam :)
2010. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ám valóban nem tudom miért kell minden hiba miatt másokat okolni.Nem jössz ki az új pároddal?Talán nem illetek össze.Rossz jegyeket kapsz?Talán nem tanulsz.Depressziós vagy?Nem bírod az új pasiddal a balhékat és hogy sz.rul állsz minden tantárgyból és nem fognak felvenni később sehova, esetleg nem lesz meg vizsgád vagy valami.

Amúgy ha megtudna átkozni, szerinted tényleg ilyen hülyeségekkel tenné?Én nem hiszem...

2010. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nem viccelek! Ha budapesti vagy, akkor menj el Ferenciek terére a ferences templomba. Az ottani papok többnyire értenek az "ördögűzéshez". Beszélj velük, tutira segítenek. Ha nem vagy budapesti, akkor pedig egy katolikus templomba menj be és beszélj a pappal, ő majd eligazít.
2010. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!