Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek hogy békén hagyjon...

Mit tegyek hogy békén hagyjon mar megbántam a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Tudom idióta voltam.

Pár éve szerelmi kötést csináltattam, kb fél évig külföldön voltam, megszakadt a kapcsolat, utána hazajöttem és találkoztunk egy bevásárló központban.teljesen más lett, hazakisért utána mondta hogy még mindig szeret, nem mert keresni.Kibékültem vele mert szerettem. De ez átment már zaklatásba, munkahelyemen random megjelent munka után várt féltékenykedett folyamatosan. Egyszóval elegem lett belőle. Voltak olyan húzásai hogy már fanatikus egyszerűen megundorodtam tőle.

Felkerestem az illetőt aki megcsinálta a kötést de azt mondta nem lehet már szétszedni mivel egy temetőbe kellett befejeznem a rituálét el kellett ásnom a gyertya maradványokat. Azt kivenni már nem tudom.

Hogy szabaduljak meg tőle???? Azóta elköltöztem de megtalált ismét. Gondolkodok újra kiköltözök külföldre. Nem gondoltam volna hogy ilyen utálatos lesz és így kiszeretek belőle, vele akartam leélni az életemet de ezt már nem bírom teljesen kifordult magából. Meg akarok szüntetni!!!


2022. nov. 27. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez van, ha eladod a lelked a sátánnak. Nem hiszem, hogy senki sem figyelmeztetett. itt is hetente többen írják ki és tojnak rá hogy mivel játszadoznak. A szerelmi kötés erőszak, a fagyi meg visszanyalt.
2022. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezen csak egy démon segíthet, Buert tudom javasolni. Gyorsnak kell lenned és határozottnak, hogy mit szeretnél tőle, mert mindig siet. Más démont nem merek javasolni. A pecsétjét megtalálod a neten. Idézés előtt tegyél bármiféle gyógynövényt az Ouija tábla mellé, amin a tábla helyezkedik el, ugyanis imádja a gyógynövényeket és mesterien ért a gyógyászathoz is. Amikor a Nap a nyilasban áll, akkor jelenik meg, és érdemes akkor kezdeni a szertartást (tehát már időben vagy).
2022. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Amíg együtt voltunk normális volt. Én nagyon nagyon szerettem. A kötés után nem hittem volna hogy ennyire megváltozik ennyire őrülten viselkedik meg bombázni fog a szerelmével én csak a régi kapcsolatra vágytam ami volt. Állandóan azzal fenyeget hogy kinyírja magát ha nem viszonzom komolyan mondom nem ismerek rá félek tőle.
2022. nov. 27. 11:40
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Hiába hajtogatod a magadét, visszacsinálni nem tudod, ebben a világban az idő relatív és bárhogyan is nézzük, az idő csak is előre halad, és te mágiához nyúltál ami isteni bűn. Erre nincs mentség, sem más választás, ismételten mágiához kell nyúlnod, ebből a szarból senki sem tud kihúzni. Mit gondolsz milyen lények segítségével jön létre egy szerelmi kötés ? Te választottad ezt magadnak, önző és zsarnok voltál. A büntetésed biztosan megkapod, de amíg élsz, ezen tudsz változtatni, meg azon is, hogy az a szerencsétlen ember egyszer észhez térjen. Ne halogasd mert rosszabb lesz és még jobban ráfaragsz ! 2-es voltam.
2022. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
56%
Én nagyon régóta gondolkozom ezen, eltávolódott tőlem a vőlegényem, de akkor ne kössek, ugye?
2022. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5 ös ez a te döntésed ha életed végéig vele akarsz maradni jóba rosszba akkor hajrá.
2022. nov. 27. 12:04
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem volt kötés.

Nem érzek semmit.

Azt viszont igen, hogy elnagyolod, mert nagyon megváltozott, másrészt ez nála természetes folyamat. Sajnos valahogy jó, máshogy meg rossz irányba haladt, és ez az eredménye. Amit tapasztalsz, elnagyolása az amúgy is túl nagy betegességének, ami kialakult benne sok dolog következtében.


Nem volt semmiféle kötés. Érzem az energiát ami volt teremtve, de ez semmi. Ha ez lenne a kötés, akkor kb 15 másodpercembe kerülne teljesen megsemmisíteni. Amit tapasztalsz, ettől az energiától, ami inkább energiahiány, FÜGGETLEN.

2022. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen ilyen a szerelmi kötés ha elmúlik a "varázs" és joggal félhetsz is, hiszen egy elborult pillanatában tényleg megölhet. Ő már nem az akit megkötöttél, hanem az, akivé a kötéssel tetted.


De gratulálok, edd meg amit főztél. Milliószor leírtuk már mi is a kötés, mit okoz, de nem hallgattok ránk. Mit gondoltál mi lesz ha démonokkal kötsz egyezséget?


Minden kötésnek ez a vége ha megpróbálod elhagyni azt akit megátkoztál.

2022. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Oldással, te szerencsétlen! Oldásnak nevezik!
2022. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9es, nem minden kötést lehet feloldani.
2022. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!