Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek hogy békén hagyjon...

Mit tegyek hogy békén hagyjon mar megbántam a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Tudom idióta voltam.

Pár éve szerelmi kötést csináltattam, kb fél évig külföldön voltam, megszakadt a kapcsolat, utána hazajöttem és találkoztunk egy bevásárló központban.teljesen más lett, hazakisért utána mondta hogy még mindig szeret, nem mert keresni.Kibékültem vele mert szerettem. De ez átment már zaklatásba, munkahelyemen random megjelent munka után várt féltékenykedett folyamatosan. Egyszóval elegem lett belőle. Voltak olyan húzásai hogy már fanatikus egyszerűen megundorodtam tőle.

Felkerestem az illetőt aki megcsinálta a kötést de azt mondta nem lehet már szétszedni mivel egy temetőbe kellett befejeznem a rituálét el kellett ásnom a gyertya maradványokat. Azt kivenni már nem tudom.

Hogy szabaduljak meg tőle???? Azóta elköltöztem de megtalált ismét. Gondolkodok újra kiköltözök külföldre. Nem gondoltam volna hogy ilyen utálatos lesz és így kiszeretek belőle, vele akartam leélni az életemet de ezt már nem bírom teljesen kifordult magából. Meg akarok szüntetni!!!


2022. nov. 27. 11:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%

Jelentsd be, hogy terhes vagy tőle és követeld az esküvőt.Készítsd fel lelkileg, hogy szeretnéd, ha anyuka hozzàtok költözne.Kérdezd meg félóránként, hogy szeret-e.

Közöld vele, hogy kicsi a farka, ami baj, mert az exeidnek nagyobb volt.

Ha ezután is marad, kivàncsi leszek a kötést végző elérhetőségére.

2022. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20as, egy megkötöttnek hiába mondod hogy öngyilkos leszel, maximum ha megtetted ő is végez magával. De megnyugszik hogy nem leszel másé se. Ők már nem azok az emberek akikbe beleszerettetek.


Az elhagyás aktivál bennük valamit és bármire képesek lesznek.

2022. nov. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A 21.nem én voltam. Azt akartam még mondani hogy nem telefonon keresztül kellett volna közölni egy ilyen súlyos ügyet. 😕 Hanem személyesen. Még szép, hogy nem vette komolyan. Pedig én magam is régóta spekulálgatok, hogy magamhoz kötök egy bizonyos valakit. Hogy megtaláltam ezt a kérdést, én ezt figyelmeztetésnek tekintem. Van még egy utolsó ötletem, habár úgy tűnik itt már semmi sem segít.
2022. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!