Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt lehet ez?

Szerelmi kötés miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác akivel régen együtt voltam. Kb. 10 éve. Azóta volt már, hogy találkoztunk, de semmi nem történt. Nos a lényeg, hogy az idő hiába telik, mai napig ugyan úgy megdobogtatja a szívemet. Valami oknál fogva sokszor előfordult az is, hogy hónapokig nem beszéltünk és egyszer csak rám ír. Nem tudom, hogy akar e tőlem valamit. Nekem mai napig nagyon szép emlék. Az első nagy szerelmem volt.

El kezdtem gondolkodni azon, hogy annak idején szinte gyerek fejjel lehet, hogy ki próbáltam ezt a szerelmi kötést.. (Utánna olvastam és elég sok jele van annak, hogy lehet működött..)

Lehet, hogy ez miatt nem tudjuk egymást elfelejteni? Lehet ez miatt érzem azt, hogy még mai napig is a szívemben hordozom?

Esetleg tippek, hogy lehetne ezt feloldani?


2023. ápr. 27. 09:19
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
52%

Látod. Itt a tévedés. Ma is sokan hisznek benne.

Ráadásul már az ókorban is műveltek ilyeneket.

A szerelem talán egy létező dolog? Mert abban is hinni lehet.

2023. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötés nem egyenlő a szerelemmel
2023. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemre sincs tudományos bizonyíték, mégis látjuk, hogy létezik, sőt meg is tapasztaljuk. Gyönyörű dolog. Teremt.
2023. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Igen de szerelmi kötést nem lehet érezni a szerelem az meg az evolúciónak és a fejlettségünknek köszönhető
2023. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
24%

Hát pedig a kérdező mégis csak érzi a szerelmi kötést. Ki vagy te, hogy megmond embertársadnak, hogy mit lehet érezni és mit nem?

Én nem veszem el senkitől sem az érzéseit, sőt még inkább újakat adok neki, hogy csodálkozhasson és híhessen.

Ime: Vágyódás az ismeretlenre és az életre.

Van aki érzi ezt, van aki állapotnak tartja, mert nem érzi.

2023. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
15 nem megmondom.Sőt te erősködsz itt.Aki hisz benne az higyjen de elmondom, hogy ilyen dolgokra nincsen semmiféle magyarázat.De a szerelemre van és a levegőre és a bicajra.Szóval owned
2023. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

A hitre pedig sosem lesz magyarázat. Ezért hit.

Szemléltetni lehet. Ereje pedig nyilván van és lenyűgöző is lehet, ha az ember bölcsességgel, tudással is képes vegyíteni, sőt szívét lelkét képes beleadni.


Inkább képesség ez. Van, aki fejlesztette és van aki nem. Megtapasztalásból pedig bizonyság gyűjthető.

Én pedig csupán javaslom a hitet. Akár a boszorkányságba vetett hitet is.

Istenbe, Jézusba, Buddhába, istenekbe, Démonokba , sőt a mesékbe való hitet is javaslom.

Mert hit nélkül az ember halott. Cselekvés nélkül pedig a hit halott. Élet nélkül pedig halott sem lehetne semmi.

Részemről vége a tájékoztató jellegű bölcsességek osztásának ennél a kérdésnél.

2023. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
17esnek igaza van, 16os meg sajnálatra méltó, hogy hit nélkül éli le az életét. Elég alacsony szinten lehet.
2023. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
18 who asked te buta tudatlan nyomi?Ja baj van azzal, hogy keresem a tudományos tényeket ami miatt fejlettek vagyunk.Biztos tudatlan vagyok.Na kuss legyen
2023. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
45%

19! Látom, hogy milyen fejlettségű az, aki mindenben a tudományt keresi. Éppen most bizonyítottad. Ítélkezel, gúnyolódsz a mondandód végén pedig kifejezed hogy micsoda uralkodási vágy van benned.

Igen, van előnye a tudományba vetett hitnek, de megvan a hátránya is. Ezt éppen most bizonyítottad. Az ismeretlen erőkbe, vagy inkább ésszel felfoghatatlan erőbe vetett hit is éppen olyan hasznos tud lenni.

Mert nem boszorkányság volt az, ami a másvilágba küldte Hirosima és nagaszaki áldozatait.

És nem a boszorkányság vagy a hit pusztít Ukrajnában sem.

De nem is a hit fejleszti az áramot vagy hajtja a kocsikat. De mindehez, hogy elkészüljenek hit kellett. Mert a hit hat a tudományra is, ahogy a tudomány is hat a hitre. Egyikre sem mondanám, hogy egyértelműen fejleszti vagy lerontja a másikat.


De ismétlem, te magad tettél tanúbizonyságot arról, hogy csupán a tudományos magyarázatokat keresők milyenek. Én egyszerűen csak megállapítottam a látható tényeket. Nem ítéltem és el sem vetettem a mondandódat. Kifejtettem a véleményem. A megállapításaimat, amiket évek alatt tapasztaltam meg személyesen. Tudományos magyarázat lehetne rá, de én nem keresem. Élvezem, amimegadatott, legyen az tudomány vagy mágia. Mert a jó kezekben mindkettőnek jó gyümölcse lesz, amely teremt, épít, alkot. De rossz kezekben a gyümölcs pusztító.


Nem az számít, hogy hogyan működik, hanem, hogy hogyan használod. Aki pedig a varázslásokat vagy mágiát elsősorban öncélra használná, az meg sem tapasztalhatja azt. Mert ahhoz előbb meg kellene tanulni önzetlen módon mások érdekeit szemelőt tartva varázsolni. Mert azután lehetséges gyűjteni annyi pozitív energiát, hogy öncélúan is lehessen használni. Van egy aranyközépút itt is. De teremteni érdemesebb mindig, mint pusztítani. Ebben pedig a tudomány is egyet ért.

2023. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!