Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt lehet ez?

Szerelmi kötés miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác akivel régen együtt voltam. Kb. 10 éve. Azóta volt már, hogy találkoztunk, de semmi nem történt. Nos a lényeg, hogy az idő hiába telik, mai napig ugyan úgy megdobogtatja a szívemet. Valami oknál fogva sokszor előfordult az is, hogy hónapokig nem beszéltünk és egyszer csak rám ír. Nem tudom, hogy akar e tőlem valamit. Nekem mai napig nagyon szép emlék. Az első nagy szerelmem volt.

El kezdtem gondolkodni azon, hogy annak idején szinte gyerek fejjel lehet, hogy ki próbáltam ezt a szerelmi kötést.. (Utánna olvastam és elég sok jele van annak, hogy lehet működött..)

Lehet, hogy ez miatt nem tudjuk egymást elfelejteni? Lehet ez miatt érzem azt, hogy még mai napig is a szívemben hordozom?

Esetleg tippek, hogy lehetne ezt feloldani?


2023. ápr. 27. 09:19
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Isten hol volt amikor csóri csávót (33 éves volt) a részeg nő ütötte el egy parkolóban 160 km/h val?Csávesz első randiról jöt.
2023. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
54%
Aligha lehet a szerelmi kötés számlájára írni. Egy nem szakértő ember aligha tud kötést csinálni még akik un. "értenek hozzá" annak is a háromnegyede sajnos csaló. Ez inkább egy első szerelem nem tudjátok elengedni egymást több a szép emlék mint a rossz és néha elfog a nosztalgia a régi emlékek stb. Az hogy otthon valaki csinál un. Kötést és működik az nem azért van mert sikerült maga a kötés azért mert az illetőnek amúgy is tetszel és érez irántad valamit. A komoly szerelmi kötéseket akkor lehetne sikeresnek titulalni ha egy nagyon komoly kapcsolati törés után vagy úgy hogy az illető semmilyen szimpátiat nem mutat feléd hirtelen keresni kezd és másképp viselkedik ahogy szokott. De gondolom ez nem így történt.
2023. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

42 na jó én itt kezdem elveszteni a fonalat.

Először istenről papoltok nekem majd mondjátok, hogy istennek ehhez nincs köze.

Itt lezárnám az egészet: tudományos bizonyíték nincs a létezésére.

2023. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
65%

Talán Isten megmentette a csajt egy második randitól és ezzel az életét is a csajnak.

Azt, hogy Isten mit miért enged és másnak ugyanazt miért nem engedi meg, nem tudhatom. Ő vizsgálja a lehetséges történések eredményeit. Felesleges fejtegetni. Visszacsinálni nem lehet.


Én is tehetnék fel ilyen kérdéseket, de a Bibliában is megjelennek balszerencsés emberek, ártatlan áldozatok. pedig Isten ott volt. Ez azért van így, hogy érzékeltesse az írás is, hogy van szabad akarat. Ha valóban Istent követi valaki és rábízza magát, akkor azzal az illetővel, aki ezt megteszi nem lesz baj, ha nem kísérti Istent azzal, hogy szándékosan veszélybe sodorja magát.

De ezt az ember saját maga megteheti, de más helyett nem tudja megtenni. Jób megpróbálta. Kiengesztelő áldozatot mutatott be a gyermekeiért. Azok pedig tivornyáztak és magukra gyújtották a házat. Isten a hibás, aki megmondta, hogy nincs féktelen részegeskedés, mert annak következménye lesz? De volt ott Istenen, Jóbon és a családján kívül még egy szereplő. Az pedig a gonosz. A gonosz pedig nem tudta megtörni semmilyen csapással sem Jób hitét és Job mindent megkapott, ami előtte megvolt neki, sőt busásan kapta vissza. A halott gyermekeit nyilván nem kaphatta vissza. De ez a baj a részeges életmóddal. Nem csak az szívja meg, aki zülött, hanem az is, aki szereti a züllöttet.

2023. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Honnan tudod azt?Egy ártatlan férfi volt csak tudod CSALÁDDAL ÉS BARÁTOKKAL.
2023. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
62%

Azt tudom, hogy a szerelmi kötésnél sokkal erősebb az a kötés, amelyet Isten köt. Íme, ezt Jézus mondta a farizeusoknak, akik őt peróbára tették a kérdéseikkel:

"Így felelt: „Nem olvastátok, hogy a Teremtő kezdetben férfinak és nőnek teremtette őket, 5és azt mondta: Ezért a férfi elhagyja apját, anyját, a feleségéhez ragaszkodik, és egy test lesz a kettő? 6Most már többé nem két test, hanem csak egy. Amit tehát Isten egybekötött, azt ember ne válassza szét.”" (Máté 19:4-6)


Tanítványainak pedig azt mondta:

"Bizony mondom nektek: amit megköttök a földön, a mennyben is meg lesz kötve, s amit feloldotok a földön, a mennyben is fel lesz oldva."

(Máté 18:18)


mondjuk ezt nem pont a szerelmi kötésről mondta, de lehet a csajoknak ez is egyfajta útmutatóféleség.

Különösképpen nem érdekel, mit kötögettek vagy miket oldogattok. Ez van, ami van. De lehet ezt másképp is.

Szabad akarat van, szabad döntés.

2023. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
54%

45- honnan tudod, hogy ártatlan volt? Én is azt hittem, hogy ártatlan az asszony, aztán kiderűlt, hogy inkább ördögi és démunikus, pedig két gyermek anyja volt. Se azt nem tudhatom, hogy a gyermekeim mennyire ártatlanos, ahogy a szüleimről sem tudhatom.

De kérem Istent, ha holnap megölnék akaratlanúl bárkit, inkább szakadjon rám a tető ma, mert nálam többet ér bárki.

2023. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
47 értem én tehát ördögi és démoni pont olyan amilyen dolgok nem léteznek
2023. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
46os ezt írtad: Amit tehát Isten egybekötött, azt ember ne válassza szét. Akkor Dávid király jól megszívhatta, mert a feleségének első férjét direkt a háborúba küldte, h meghaljon. Ha jól rémlik próféta volt vagy mifene.
2023. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha inkább hálát adnánk azért, hogy nem kell viselnünk a háború terhét? Mi lenne, hátát adnánk azért, hogy élünk? Mi lenne, ha azért adnánk hálát, mert itt békésen, élve elbeszélgethetünk a szerelmi kötögetésekről?

Mások nem ilyen szerencsések, de mi valamiért itt vagyunk.

Sajnálom az ártatlan áldozatokat minden országban és minden téren. De mi élünk. Mi értelme a háborúnak, és az áldozatoknak, még a balesetek áldozatainak is, ha nem értékeljük az életet? Hálás vagyok, hogy nem kell egy börtönben dekkolva azon elmélkednem, hogy halálra gázoltam valakit. Hálás vagyok, amiért veletek ünneplem a majálist és nem fent iszogatok a többiekkel. Mert tudjuk jól, hogy az ünnepi eseményeken is szoktak halálos kimenetelű balesetek történni. Hálás vagyok, hogy élek. És annak is, hogy a plafon nem szakadt rám, így azért remélhetem, hogy nem ütök el holnap sem senkit a targoncával.

Istennek vagyok hálás az életemért, mert még ha nem is létezne, akkor is létezik a hatása az emberekre. Nem mondom, hogy csupa jó cselekedet született a nevében, de azt mondom, hogy én és ti is megszülettetek egy olyan világba, amely létre sem jött volna a ma élő lakóival. Jézus minket választott az Atya nevében. Engem a targoncást, a lányt, akinek az első randi után nem láthatta a szerelmét. És a szerelemkötögető Kérdezőt. Mi élünk. Használjuk ki. Mert ahogy az élet, úgy a szerelem sem tarthat örökké. Átlényegül valami mássá. Ugyanígy az élet is átlényegül a halálban. Én hiszek benne, hogy ugyanoda kerülök, ahova a halott ismerőseim. Odaát találkozunk velük. És Odaát alatt Isten országát értem. Én hálás vagyok ezért a kérdésért. Kemény eszmecserék folytak itt, de egészen elkanyarodtunk a témától.


Az exnejem pedig egészen ördögi volt, démonikus, de már nem az. Él még és a gyermekeim is élnek. Hálás is vagyok értük. Inkább démonikusnak mondanám az exnejemet. Létezik. Diplomás 40-es milf és jelenleg egy másik nővel neveli a fiamat és a lányomat. De boldogok. És ezért is hálás vagyok, hogy ők boldogok és, hogy beszélhetek a gyerekeimmel, mert ők Ausztriában nyomják. Értsétek, ahogy akarjátok.

Többször mondtam neki poénból, hogy neki egy nővel kellene élnie , nem velem. Mert nem passzoltunk össze. Ezt azért mondom el nektek, hogy értsétek: vigyázz, mit kívánsz.

A szerelmi kötésekre pedig egy üzenettel erősen rá lehet erősíteni. De ne az ördögnek címezzétek vagy Istennek, hanem a jövendőbeliteknek.

A nevem pedig Belovics Krisztián. Jól megnézhettek, mert fent vagyok a fészen. Nem vagyok próféta, meg hinni is csak abban hiszek, ami szerintem jó. Azt tudom, hogy a szerelem jó. De azt is tudom, hogy képes átalakulni.

Mágus sem vagyok, sem varázsló, pláne nem boszorkány. Egyszer 24 évesen írtam egy levelet, bárkinek, aki elolvassa, hogy hozza el nekem a gyermekeim anyját. Ha jól emlékszem egy csepp véremet kentem a levélre és rózsaszírmokat dörzsöltem rá. aztán elégettem. A kívánságom pedig maradéktalanul teljesült.

Most mit mondjak, elváltunk. Azt nem írtam a levélbe, hogy ne váljunk el. De ki emlékszik már erre, hiszen 11 éve történt. Hittem benne, hogy valami lesz. És lett. Rám írt, találkoztunk, felcsináltam, család, ház, lakások, kocsik, minden megvolt, Aztán minden el is tűnt. De teremtettem. Szerintem jót teremtettem. De voltak kemény napok és öngyilkolgatás komoly gondolata. Csak Krisztus hozott megváltást. Lehet, hogy véletlen az ördög kapta meg a levelem. nem tudom. Most félig meddig amolyan vezeklő életszakaszban vagyok, mert amúgy nem vagyok szent ember. De próbálok jó lenni, ahogy nekem jutott. Azt tudom, hogy ez működött és az ima Jézushoz a legvégén működött. De azért voltak szarságok, nem egy tündérmesét kaptam.

És bevallom sírtam is, nem is egyszer. Csak az van, hogy amikor belenézek a fiam vagy a lányom szemébe, akkor nem tudom azt mondani, hogy nem érte meg. És ha bele nézek a szemükbe, akkor azt látom, amit ír a Biblia,

Kérlek mond meg nekik Jézus, hogy mit látok:

"Így felelt: „Nem olvastátok, hogy a Teremtő kezdetben férfinak és nőnek teremtette őket, és azt mondta: Ezért a férfi elhagyja apját, anyját, a feleségéhez ragaszkodik, és egy test lesz a kettő? Most már többé nem két test, hanem csak egy. Amit tehát Isten egybekötött, azt ember ne válassza szét.”" (Máté 19:4-6)

Ezért is hiszem, hogy lehet kérni Istentől, kinek-kinek, ahogyan megadatott.

És léci ne jelöljetek fészen állprofilról.

Köszi. Jó kötögetést.

2023. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!