Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok levétel otthon?

Átok levétel otthon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem el vagyok átkozva már jó pár éve és szeretném most már eltűntetni. Lehetséges?

2023. júl. 30. 14:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Csak úgy lehetséges ha egy kisebb vagyont fizetsz egy kuruzslónak, máskülönben nem fog menni:/
2023. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kiss Katóról hallottam hogy csinál ilyet. Valóban sokba kerül?😬
2023. júl. 30. 15:06
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Nézőpont kérdése.Nekem az átoktalanság minden forintot megér.
2023. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D
2023. júl. 30. 15:13
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem csak hozzáértővel lehetséges, de tényleg borsos az ára és akkor még garancia sincs semmire...


Sajnos sok a sarlatán!

2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Grimfox ***** válasza:
25%

Az átkok többnyire a megátkozott személytől származnak. Egy káros berögződés, ami akár sok évig növekszik, és beeszi magát az ember életébe. Jóval ritkább az, ha valakit kívülről ér ilyen hatás. Lehet otthoni módszerekkel is átkot levenni, csak laikusként nem egyszerű. Ha pedig önátkozásról van szó, könnyen vissza is térhet az egész, ha az egyén nem változtat a hozzáállásán, szokásain.

Otthon a legegyszerűbb úgy átkot törni, hogy "testet adsz" az átoknak. Megtestesíted az átkot, vagy magát a megátkozott személyt. A szokásos rongyból varrt, agyagból gyúrt, viaszból készült emberfigura kifejezetten jó erre. Aztán valahogy képileg megjeleníted az átkot is. Sok csomós kötelék, sár, vagy bármi, amit úgy érzel, hogy hasonló minőségű az átokhoz. Ezután ezt az átok megtestesülést eltávlolítod a téged szimbolizáló babáról, és megsemmisíted. Ez az egyszerűsített lényeg, ennek egy szertartásos környezetet kell adni, hogy az elméd a célra fókuszáld. Ha nem vagy magabiztos, több réteget is készíthetsz, ami az átkot szimbolizálja, és több szertartás alatt egyesével eltávolítod a rétegeket. Így a fokozatosság jobban meggyőz arról, hogy te magad is képes vagy eltávolítani, és nem azonnal vársz változást(ami első siker esetén sem következne be), hanem fokozatosan.

Mindez csak akkor igaz, ha tényleg valamilyen káros befolyás alatt állsz. Ha egyszerűen önsorsrontásról van szó, akkor semmi haszna az átoktörésnek.

2023. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem önátok.
2023. júl. 30. 15:43
 8/29 Grimfox ***** válasza:
0%

Hogyan állapítottad meg, hogy külső forrásból származik?

Igazából a fenti eljárásnál mindegy, hogy honnan ered, a dolog utóélete szempontjából nem mindegy, mert ha önátok lenne, visszatérne.

2023. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Fizikai tünetek, komoly betegségek összvissz 2 év alatt (nem sorolnám fel mik ha nem gond) de ez nem normális :/ fiatal vagyok még azokhoz és ezt furcsállom. Hőhullámok is gyötörnek, nyugtalan vagyok és fáradt amik nem voltak rám jellemzőek
2023. júl. 30. 16:33
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Átoklevétellel fordulj Richárdina jósnőhöz.
2023. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!