Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok levétel otthon?

Átok levétel otthon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem el vagyok átkozva már jó pár éve és szeretném most már eltűntetni. Lehetséges?

2023. júl. 30. 14:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ne írogass privát üzeneteket kisanyám, ha van mondandód akkor ide köhögd😂
2023. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
Szimplán csak túl hülye vagy az élethez és emiatt természetfeletti dolgokba kapaszkodsz,hogy rajtad átok ül kis nyomi.
2023. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Menjél Kis Katóhoz kedves fairy01, majd leveszi a semmit 100 ezrekért 😀
2023. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy egy normális üzenetem miatt ennyire kiakadsz, semmi olyat nem írtam ami itt nem hangzott el. Ilyen gyenge az idegküszöböd? Inkább te nézesd meg magad és ellehet innen menni mert csak a szidáshoz értesz
2023. aug. 9. 22:18
 25/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez neked normális üzenet volt, akkor te nem vagy normális de jelentelek is meg ezt a kamu kérdést is!
2023. aug. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

A címzett kérdésre írt válasza: Átok levétel otthon?

"Nem. Mert nem vagy elátkozva szimplán bolond vagy"


Az üzenet:

Örülnék ha így névtelen ember ként nem bolondoznál le. Megmondtam hogy aki nem a témával foglalkozik az ne írjon

Semmi közöd nincs hozzá hogy én mit gondolok és mit érzek. Ha ilyen bunkó ember vagy akkor inkább tartsd meg a véleményedet magadnak👏🏻

2023. aug. 11. 09:24
 27/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ha ez az üzenet téged vérig sértett😂 nem is tudom ki bolondozza le a másikat... De figyelj mondom ha gyenge az idegrendszered menjél melegebb éghajlatra. A kérdésem nem volt kamu de ezek után nem vagyok kíváncsi több válaszra sem. Köszönöm azoknak akik komolyan vették és adtak normális válaszokat! Sziasztok
2023. aug. 11. 09:27
 28/29 anonim ***** válasza:
56%
Na akkor figyeld meg innentől az életedet, ha eddig rossz volt, most könyörögni fogsz azután hogy meghalj, úgy elátkozlak, minden napod innentől kezdve figyeld meg hogy milyen lesz az eddigiekhez képest tudom ki vagy nem lesz nehéz dolgom. Majd sírhatsz ríhatsz itt hamarosan. Eddig tartott a jóindulatom. Figyelj nagyon mostantól mert az életed a lehető legrosszabb fordulatot fogja venni
2023. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Írj rám és leírom
márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!