Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok levétel otthon?

Átok levétel otthon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem el vagyok átkozva már jó pár éve és szeretném most már eltűntetni. Lehetséges?

2023. júl. 30. 14:57
1 2 3
 11/29 Grimfox ***** válasza:
69%
Ez nem kifejezetten átokra utal. Inkább valamilyen betegségre, vagy egy betegség utóhatására. Persze ha megnyugtat, ettől még el lehet végezni egy átoktörő szertartást otthon, mert ártani nem fog, maximum nem használ. Hasonló tüneteket mostanában elég sok embertől hallottam, és igazság szerint én is tapasztalok ilyeneket, bár én csak úgy egy éve. Rajtam tudom hogy nincs átok, és azokon sem, akik hasonló problémákról panaszkodtak az ismeretségi körömben. Mondjuk az sem jobb kilátás, ha orvosi eredetű a probléma.
2023. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%
Kató egy kókler még videó is van róla ahogy leleplezik.
2023. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy átok, inkább csak sokáig nem éltél kellemesen, ahogy szerettél volna, bántottak vagy túl sok volt a stressz és az elfojtás, és ez jött ki. Nem lehet, hogy egyszerűen csak fel kéne szabadulnod, és úgy élni, ahogy szeretnél?
2023. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Kezdj el nem hinni benne, akkor megszűnik.
2023. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Inkább orvoshoz menj el és vizsgáltasd ki magad. A betegséget nem érdekli, hány éves vagy. Egyik nagybátyámnak általános iskolás korában volt életmentő szívműtétje, emiatt lett orvos.
2023. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Mit vizsgáltassak ki azon ami már jelen van? Nem a betegségem a lényeg hanem amit feltettem kérdést. Aki nem tudja rá a választ kérem ne terelje más irányba a témát!!
2023. aug. 7. 18:24
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem vagy elátkozva mit akarsz levetetni?
2023. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Kedves #17

Nem tudhatom biztosra és te meg főleg nem, (megint csak azt tudom mondani, hogy a kérdésre koncentráljon aki válaszra méltat nem a kételkedésekre vagyok kíváncsi) de én úgy érzem ez az, és egy próbát megérne..ártani nem árt

2023. aug. 8. 20:31
 19/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mert nem vagy elátkozva szimplán bolond vagy
2023. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem el vagyok átkozva már jó pár éve" - Amiről úgy érzed, az nem biztos, hogy úgy van, ne vedd ténynek.

Inkább vigyázz jobban az egészségedre.

2023. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!