Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vámpír lennék? Veletek volt...

Vámpír lennék? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor csak lehet, azt várom mikor megy le a nap és akkor megyek intézni a dolgaimat. Többször is elgondolkodtam azon, milyen lenne éjszakára járni dolgozni

2023. szept. 26. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez minden okod arra, hogy azt gondold, hogy vámpír vagy?

Az emberek egy része éjszaka aktívabb, egyszerűen ilyen a biológiai órája, ennek evolúciós oka van, hiszen az őskorban fontos volt, hogy valaki éjjel is ébren legyen.

Szóval ha más okod nincs, én nem logikáznám túl a helyedben...

2023. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ah, ne is mondd - múlt hónapban megint elmentünk Lestattal sörözgetni, ismét vérfürdő lett a vége. Lehet, hogy pont belőled csinált ghould a kocsma zárása után, a fene tudja.
2023. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
93%
Valahol még évekkel ezelőtt láttam egy táblázatot, ami több embertípust határozott meg aszerint, hogy mikor a legaktívabb testileg, és szellemileg. Meglepően nagy százaléknak az esti, éjjeli órákra esik a teljesítőképessége, aktivitása csúcsa. Valószínűleg te is az alkonyati, vagy éjszakai csoporthoz tartozol. Nem emlékszem, hogy ez genetikai eredetű, vagy a cirkadián ciklussal van kapcsolatban, mert régen volt, de a lényege a mondandómnak, hogy ez teljesen természetes.
2023. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Bagoly típusú ember vagy, akik a nap végére lesznek aktívabbak és akkor jobb a teljesítőképességük. Millióan vagyunk így. Nem vagy vámpír.

Vannak, akik közvetlenül ébredés után pörögnek, ők általában korábban is kelnek, hajnalban. Délutánra elfáradnak. És vannak, akik meg egész délelőtt dinnyék, este, éjjel a legaktívabbak. Ezeken belül még vannak további altípusok, illetve többféle rendszer is van a meghatározásukra, utána tudsz nézni.

2023. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
A vámpírok vért isznak, ez mindenképp feltétel.
2023. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Akkor leszel vámpír, ha nagyon éhes lennél, de semmi mást nem akarsz enni csak vért. Amikor az emberek nyakára nézel önkéntelenül és ha melletted áll érzed, ahogy ver a szíve és felismered a vércsoportját a szagából. Nekem egy vámpír mesélte. Addig csak éjjeli bagoly vagy
2023. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Érezheted magad annak. De nem hiszem hogy ez bizonyítja hogy az is vagy.

Én éjjeli bagoly, fényérzékeny szemű, fix éjszakás meloskent mondom ezt neked.

Gimibe vampirnak gunyoltak vagy bokoltak fsz tudja nem érdekelt.

A lényeg hogy klasszikus értelemben vett vámpír nem lehetsz, sehogy. Ez van.

Max a mai romi sori vagy alkonyat szerű vámpír megy csak csak talán esetleg. Vega felé akik nem isznak emberi vért...

2023. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam szívni a barátnőm nyakát, nyertem!!
2023. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 16 éves kor felett már ultraciki direkt kiszívogatni egymás nyakát. Remélem a barátnőd legalább félrekúrogat egy érettebb faszival és szex után a nyakszivogatásaidon röhögnek.
2023. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg szeretem a vért

A sült vért, disznó vágáson meg a szagát.🦇


Amúgy nem tudom feltűnt e, de mindig Halloween közeledtével meg az iskola kezdés tájékán jelennek meg a vámpíros kérdések...

Lehet sorozathoz is köze van de nem nézem ezeket szóval nem tudom.

2023. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!