Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha isten nem létezik, és...

Mark77 kérdése:

Ha isten nem létezik, és imádkozom,elérhetek vele valamit? Alapvetően én hiszek a spiritualitásban és ehez kapcsolódó elméletekekben, de egyszerűen a vallást nemtudom hova tenni. Hogyha imádkozom istenhez, de nem létezne, akkor elérhetek valamit - >

Figyelt kérdés
Az elmémmel? És egyébként ti hisztek isten létezésében? És ha igen miért?

2023. nov. 6. 21:23
1 2 3 4
 21/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
0%
#18 ez nem igaz. Isten mindig is volt, van és lesz is! Ő nem egy kitalált dolog, Ő maga az örök élet. Aki nem hisz benne nem fog örökké élni.
márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Utolsó senki nem fog örökké élni, max csak sokáig, de örökké senki sem fog élni.
márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
0%
De! Aki hisz Istenben örökké él! Nem kell, hogy elhidd, de így van.
márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi létezik Isten az, akkor higyje azt. Aki tudja, hogy nem létezik Isten, az meg tudja, hogy mindent, amit elért, magának köszönheti, mert megvolt benne az akarat és a kitartás, hogy elérje a célját.
márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
52%

Első két mondtatot megvàltoztatnám: Aki tudja, hogy Isten létezik az az ember örökké élni fog. Aki meg azt hiszi, hogy Isten nem létezik az nem fog örökké élni.

Aki az utóbbi csoportba tartozik menjen el egy misére és élje àt azt a csodàt amikor egy egész templomnyi ember együtt mondja a Miatyánkot. Majd ezután jöjjön rá, hogy minden út Istenhez vezet.


Ennél többet nem vagyok hajlandó mondani mert ez a söpredék 99 százalék a földön akik a többi 1 százalék elől szívja az értékes levegőt nem fogja megérteni az

,,örök élet" fogalmát.

márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25, mi van azokkal, akik tudják, hogy Isten létezik, de nem kívánnak örökké élni?
márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
74%
Fú...
márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Istent csak a papok találták ki meg a mennyországot és a poklot is a papok találták fel... Nehogy elhigyjék, amiket a templomban a papok prédikálnak.

Azért vannak a papok kitalálva, hogy bután tartsák az embereket, hogy ne gonoszkodjanak ennyi a történet.

márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
0%
Te nagyon hülye vagy 28-as
ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az én családom azóta nem hisz Istenben, mióta megélték a II. világháborút, és látták, hogy hogyan bánnak az emberek egymással. A templomba eljártak vasárnaponként, a szokásokat tartották, de csak a társasági élet fenntartása végett. Az a mondás, ha hagyja a koncentrációs táborokat, ha hagyja a munkatáborokat, ha hagyja Hitlert, Sztálint és Rákosit, akkor magunkra hagy és nélküle kell boldogulni. Azóta én vagyok a 4. generáció, és megvagyunk.
ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!