Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha isten nem létezik, és...

Mark77 kérdése:

Ha isten nem létezik, és imádkozom,elérhetek vele valamit? Alapvetően én hiszek a spiritualitásban és ehez kapcsolódó elméletekekben, de egyszerűen a vallást nemtudom hova tenni. Hogyha imádkozom istenhez, de nem létezne, akkor elérhetek valamit - >

Figyelt kérdés
Az elmémmel? És egyébként ti hisztek isten létezésében? És ha igen miért?

2023. nov. 6. 21:23
1 2 3 4
 31/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:
Isten nem fog haragudni ha nem hiszel benne. Ő mindig szeretni és támogatni fog téged még akkor is ha te nem hiszel a létezésében. Én nem mondom meg hogy kötelezően hinned kell Istenben. Mindenki maga döntse el. Én mégis azt mondom, hogy jó ha hiszel benne mert tudod hogy mindig van valaki aki támogat téged.
ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#28 és #30

Igazatok van Istent csak kitalálták meg az egész templomi dolgokat, hogy bután tartsák az embereket, hogy valamivel lejjebb lehessen állítani az emberekből a lázadó, önösérdekű kitörést.

De amúgy halál után nem lesz semmi. Hát a halálból már vissza is kellett volna már jönni valakinek.

Csak bután tartják a templomban a papok az embereket, hogy az emberekből a lázadó, önösérdekű kitürést lejjebb lehessen csökkenteni.

De amúgy az Isten pont ugyanannyit tud mindenkiről, amennyit csak minden ember akár hívő, akár nem hívő ugyanúgy annyit tud az Isten is mindenkiről, amennyit csak mindenki tud az Istenről, a semmit, mert nem létezik Isten, hanem csak kitaláció.

ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 KönyvmolyUraság ***** válasza:

Nem kitaláció. Majd mindegy nem kezdek hitvitába. Utolsó mondatom ezen a kérdésen, nem fogok többet írni mert időpocsékolás.

Isten létezik és akkor is szeret ha te nem hiszel benne.

ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!