Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen irányban induljak el?

Milyen irányban induljak el?

Figyelt kérdés

CSAK az olvassa el akit érdekel a spiritualitás vagy van benne tapasztalata !

Mindenki akivel találkoztam valamilyen formában az már választott egy "irányt" a mágiában. Pár példa : van aki sigillel és szimbólummal dolgozik,van aki manifesztál meg holdállásokat vesz figyelembe ,valaki boszorkánynak vallja magát... Csak én vagyok ennyire elveszve. Nekem ezek közül egyik sem volt szimpatikus amikor kipróbáltam.

Az egyetlen "erősségem" a tárgyak elbájolása volt ( sokan nem ismerik) és az" energiákkal való dolgozás". Mármint ez fura így kimondva. Ez pl tegnap történt : családtagomnak fájt a karja és a lába egy ponton, oda helyeztem a kezem fölé kb 3 cm-vel ,ott de csak is azon a pontokon ahol fájtatta rendesen forróságot éreztem a tenyeremen ,aztán 5 perc múlva mondta, hogy elmúlt a fájdalom. Viccből szoktam mondani ilyenkor ,hogy fogadd el a pozitiv energiákat amit küldök és kimondatom az adott személlyel ,hogy elfogadom :D de sosem gondolom teljesen komolyan,mégis mindig beválik ,mindig csökken vagy elmúlik az adott személy fájdalma ha ezt csinálom. Vagy pl másik eset ,hogy úgy tettem valakivel mintha "elhúznám" kézmozdulatokkal a negatív energiákat tőle , na ezutánt kiszűnt a feje ( mivel addig fájt) és 2 napig rázta a hideg ( hát ez nem tudom mennyire pozitiv de valamit lehet nem jól csináltam :D) . Reiki lenne ? Nem vagyok teljesen biztos ,hogy ilyen "képességekkel" hogyan induljak el,ha érdekel ennek a világa. Ez csak néhány eset volt a 10-ből kb ( annyira nem gyakorlom csak ha szabadidőm van )



febr. 3. 21:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a legszimpatikusabb mesével érdemes kezdeni, szerintem evidens.
febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
51%

Csikungot javaslok, pl a Csung Jüan Csikungot.

Úgy tűnik lehet tehetséged hozzá.

Amivel ilyenkor gyógyítasz, az a csi "ködenergia" fajtája.

Azért gondolom, mert egyrészt azt szokás így a tenyérből kisugározni, másrészt a hőmérséklet változás-érzet is erre utal.

Ez a módszer egy "alacsony szintű" de helyes módszer.

febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Köszi 2- es !

Valamint amikor nagyon ideges vagyok akkor 2- szer előfordult ,hogy megmozdult pl a szekrény ajtaja amit néztem,vagy mellettem egy tárgy. Ezért gondolom,hogy nálam valami az energiákkal lesz kapcsolatos ,csak meg kell találjam😅

febr. 3. 21:45
 4/48 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem döntöd el, hogy milyen irányt válassz, mindenképp érdemes lenne napi rendszerességgel 20-30 perc meditációt elkezdeni, és lehet meg is érkezik mellé a válasz.
febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kiszunt a feje??
febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Grimfox ***** válasza:
54%

A kölönböző beavatásokat érdemes elkerülni. Reiki, a petrezselyem féle módszer, meg a sok hasonló, ami avatáson alapul. Inkább meditációban ismerd meg, hogy mi miért, és hogyan működik, amikor csinálsz valamit. És kísérletezz ki bevált módszereket. Érdemes az anatómiát is tanulmányozni, mert akkor a szervre, szövetekre összpontosítva tudod irányítani a folyamatot. Emellett pedig mindenképpen tiszta életet kell élni. Már ha gyógyítani akarsz, és nem akarsz véletlen ártani. Szigorú, egészséges diéta, karbantartott test, és szellemi egészség, fittség szükséges. Másként átadhatod a saját problémáidat.

Azt is érdemes megfigyelni, honnan származik az "energia" amivel gyógyítasz. Mert ha saját, akkor könnyen kimerülhetsz, és ez betegséget eredményezhet. Ha az, amivel gyógyítasz saját, akkor növelni kell a tartalékaidat. Erre a pranayama, vagy chikung a legalkalmasabb.

febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
18%
Gyakorolj. Már nem kell elindulni, már rég elindultál. Menj tovább. Úgy írsz, mint valami kezdő, pedig egyértelműen haladó vagy.
febr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
74%

Kiszűnt a feje? Szegény!

7-es, az csak azért van így, mert rossz a helyesírása és rosszul központoz.

febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Grimfox mi bajod van az avatásos rendszerekkel? :D
febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Valaki lepontozott egyes válaszolókat ,amit nagyon sajnálok mert nem én voltam!

Grimfox írtad ,hogy

"Azt is érdemes megfigyelni, honnan származik az "energia" amivel gyógyítasz. Mert ha saját, akkor könnyen kimerülhetsz, és ez betegséget eredményezhet"

Amit én is furcsáltam,mert a legutóbbi esetben amikor sikerült "gyógyítani" mást ,akkor én magam is beteg voltam már 1 hete de még is sikerült.

febr. 4. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!