Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen irányban induljak el?

Milyen irányban induljak el?

Figyelt kérdés

CSAK az olvassa el akit érdekel a spiritualitás vagy van benne tapasztalata !

Mindenki akivel találkoztam valamilyen formában az már választott egy "irányt" a mágiában. Pár példa : van aki sigillel és szimbólummal dolgozik,van aki manifesztál meg holdállásokat vesz figyelembe ,valaki boszorkánynak vallja magát... Csak én vagyok ennyire elveszve. Nekem ezek közül egyik sem volt szimpatikus amikor kipróbáltam.

Az egyetlen "erősségem" a tárgyak elbájolása volt ( sokan nem ismerik) és az" energiákkal való dolgozás". Mármint ez fura így kimondva. Ez pl tegnap történt : családtagomnak fájt a karja és a lába egy ponton, oda helyeztem a kezem fölé kb 3 cm-vel ,ott de csak is azon a pontokon ahol fájtatta rendesen forróságot éreztem a tenyeremen ,aztán 5 perc múlva mondta, hogy elmúlt a fájdalom. Viccből szoktam mondani ilyenkor ,hogy fogadd el a pozitiv energiákat amit küldök és kimondatom az adott személlyel ,hogy elfogadom :D de sosem gondolom teljesen komolyan,mégis mindig beválik ,mindig csökken vagy elmúlik az adott személy fájdalma ha ezt csinálom. Vagy pl másik eset ,hogy úgy tettem valakivel mintha "elhúznám" kézmozdulatokkal a negatív energiákat tőle , na ezutánt kiszűnt a feje ( mivel addig fájt) és 2 napig rázta a hideg ( hát ez nem tudom mennyire pozitiv de valamit lehet nem jól csináltam :D) . Reiki lenne ? Nem vagyok teljesen biztos ,hogy ilyen "képességekkel" hogyan induljak el,ha érdekel ennek a világa. Ez csak néhány eset volt a 10-ből kb ( annyira nem gyakorlom csak ha szabadidőm van )



febr. 3. 21:00
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy végre valaki halott róla,mert még sosem láttam senkinél!

Én a 4 módszerből 2- t szoktam mixelni a gondolattal való impregnálást és az éteri energiával való feltöltést. Nagyon erősen szokott működni! Vizualizáltam magam előtt egy konkrét találkozást ,ami megtörtént ,sajnos utána a medált elvesztettem ( azt szokták mondani,ha egy ékszer megtette a dolgát,akkor utána eltűnhet,hát ez nálam igaz volt :(() Te tapasztaltad esetleg ezt?

febr. 5. 13:32
 32/48 anonim ***** válasza:
63%

"azt szokták mondani, ha egy ékszer megtette a dolgát, akkor utána eltűnhet"

Fogalmam sincs, kik szokták ezt mondani...még sosem hallottam.

febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Érteem
febr. 5. 13:40
 34/48 anonim ***** válasza:

23 és 30-as vagyok. Random ékszer eltűnést tapasztaltam, de ilyet még én sem hallottam hogy ha "megtette" a dolgát eltűnik. Olyat hallottam már hogy a csomózott piros madzag leoldódott, vagy védelemre elbájolt nyaklánc/karkötő szétpattant. De ha belegondolsz, arra hogy találkozz valakivel elég egy sigil amit mondjuk elégetsz. Vagy belevésed egy fadarabba amit aztán lehet elhagysz. A sigillumoknál ha elfelejted magát a sigilt amit elégettél arra azt szokták mondani hogy "sikerült az átvitel" a spellekre azt szokták mondani hogy ha elfelejted hogy ment akkor ügyes voltál, jól sikerült átvinned. Viszont ceremoniális mágiában egész más a tészta mert vannak napi rítusok amik a koncentrációd, vizualizációd hivatottak fejleszteni, és ott pont nem előnyös rítus közepén elfelejteni hogy mi is a szöveg.

Szóval védelmi talizmánokra/ékszerekre hallottam már hogy tönkremennek egy idő után mert ezek tulajdonképpen pajzsok amik elhasználódnak, eltörnek. de azután én csak kifüstölöm a megmaradt dolgokat belőle és újat készítek. (Ebben sem értene velem együtt mindenki, mert sokan úgy vannak vele, hogy ami "törött" az kuka)

febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Mármint rosszul fogalmaztam😅nem a találkozás volt a lényeg,mivel mindketten ugyanazon a helyen voltunk,ha nem azt vizualizáltam,hogy kettesben tudunk maradni a tömeg ellenére is és azt ,hogy mit mondana nekem. Hát megvoltam lepődve ,mikor szóról szóra azt mondta :D .

Nálam a sigil meg ilyenek nem működnek!

Sem a spellek,sem a papírra leírt dolgok semmi ilyesmi,pusztán az működik aminek energiát adok vagy vizualizálom meg ugye a reiki . Nos ez lehet annak a jele ,hogy gyenge vagyok? Nem tudom. De az ékszereken kivűl,más "kézzelfogható" varázslat nem működik nálam. Annyira nem tudok hinni benük ,biztos ezért, de mint emlitettem azt sem akartam elhinni ,hogy a fájdalma a másik embernek megszűnik ha én felé tartom a kezem és még is minden egyes

alkalommal működik.

febr. 5. 14:44
 36/48 Grimfox ***** válasza:
18%
Kérdező, jobb könyvből tanulni a chikungot. Próbáld kezdésnek "A kínai Qigong gyökere" című könyvet, Dr. Yang Jwing-Ming-től. Én ebből tanultam. Mivel gyógyítás az egyik fő célod, ezért valószínű, hogy az ülő, meditatív gyakorlatokkal többre mész, mint a mozgásos gyakorlatokkal. Utóbbiak is fontosak a saját egészséged megőrzésére, de a belső erő felhalmozása ülő meditációval hatékony.
febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Köszi Grimfox , a te válaszaidra mindig lehet számítani :) ^^.
febr. 5. 15:54
 38/48 A kérdező kommentje:
2 éve beszéltünk egyszer vagy 1 hónapig,nem emlékszel rám a kérdésem és a válaszaim alapján?
febr. 5. 16:44
 39/48 Grimfox ***** válasza:
41%
A memóriámra jobb nem hagyatkozni. Még a felhasználóneved sem biztos, hogy felismerném. Nem csak gyenge, de szelektív is az emlékezetem.
febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Egyébként az a kérdés volt ,ahol 2000+ válasz érkezett a kérdésre és csak 3- man beszélgettünk alatta :) ott leginkább a sigilekről is sok szó esett. De nem baj ha így sem emlékszel,gondoltam leírom hátha beugrik valami:D
febr. 5. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!