Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik, hogy valami megszállt...

Létezik, hogy valami megszállta őt?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz, de féltem az osztálytársnőmet...

Furcsa dolgai vannak, néha teljesen kifordul önmagából, dührohamai vannak, máskor olyan, mintha megbolondult volna, meztelenül rohangál fel-alá a lakásban (albérlőtársak vagyunk). Aztán van mikor elindul sétálni egyedül, és nem is emlékszik rá, hogy elment otthonról.

Az egyik osztálytársam úgy fogalmazott: "Ránézel és látod rajta, hogy nem ő az."

20L-ról van szó...mit gondoltok? Ne nézzetek hülyének, légyszi!


2010. dec. 30. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársnőm, azt nem tudom, hogy drogozott-e, inni nem ivott, mert nagyon érzékeny volt az alkoholra. De a mai napig vannak furcsaságai. De inkább pszichésen.
2010. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Először ne ilyesmire gondolj! Lehet, hogy komoly hormonális, anyagcsere, vagy pszichiátriai betegsége van, és ezt még csak tetéznéd azzal, ha úgy "kezelnéd", mint egy megszállottat (ez is egy létező jelenség, de az esetek legnagyobb százalékában valami más okoz ilyen tüneteket). A fent említett problémáknak sokszor vannak a megszállottsághoz hasonló tünetei. Nem beszélve arról, hogy esetleg titokban valami tudatmódosító szert is magához vehetett.

Ha tényleg azt látjátok többen is, hogy komoly a baj, beszéljetek az osztálytársatok szüleivel, vagy a tanárokkal!

2010. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amit fenn leírtál, a skizophreniára hajaz a leginkább. Komolyan, vidd el orvoshoz!
2011. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiátriai dolog ez. Kicsit hajaz a mániás depresszióra meg a skizofréniára. Orvoshoz kell fordulnia.
2011. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!