Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszi vagy, vagy érdekel a...

Boszi vagy, vagy érdekel a bosziság? Boszorkányság?

Figyelt kérdés

De most tényleg! Igenis vannak boszorkányok! Tapasztaljátok magatokon a jeleket? Pl. telepátia, asztrálutazás, megérzés, mágia iránti vonzódás, egyéb ilyenek!....

Mik a tapasztalataitok? Nem csak lányoktól várom a választ...


2009. márc. 5. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Üdv! Rengetegszer megérzem az elkövetkező dolgokat (pl.: felszólít egy tanár órán). Több jóslatom is bejött már (én leginkább a kártyajóslások terén mozgok),és vuduztam is már meg embert úgy,hogy lebetegedett. Lehet,hogy véletlen volt,lehet nem. Igaz,ezek után tényleg visszakaptam háromszorosan azt a gyűlöletet amit a célpontom felé sugároztam. Ebből tanulva igyekszem kedves lenni az emberekkel,és ez nagyobb mágia mint bárki gondolná.

Szép napot!

2009. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
49%
Én nekem vannak megérzéseim és előre látok dolgokat,érzem mások érzelmi állapotát.
2009. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most idefigyelj... nem rosszból, de ha pl. az lennék, szerinted itt hirdetném magamról & megmondanám? :D Azért gondolkodj el rajta egy kicsit...
2009. okt. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én hiszek a boszorkányságban..... És most konkrétan nagyon foglalkoztat a dolog. Van, hogy előre látok dolgokat. Szívesen beszélgetnék hasonló emberekkel, vagy boszorkánnyal.
2009. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nekem 10ből 9.5-ször bejönnek a megérzéseim. és sokan boszorkányoznak, bár a csábításaimért:P
2010. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
vannak mágikus képességeim, mint mindenkinek, ám a legutolsó lenne hogy boszorkánysággal foglalkozzam. előbb lennék sámán vagy druida.
2010. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
NEkem egy szellem egy sátánista és még anya is mondta hogy boszorkány vagyok...érzek is furcsa dolgokat...néha szellemi jelenlétet melyet emgerősítettek...de sajnos nincs honnan tanulni...mert a wiccát elvetem...
2010. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A Sövény Társasága válasza:
Tekintsd meg A Sövény Társaságának weblapját, ha javasolhatom (www.soveny.tk)! Ott feltehetsz bármilyen kérdést a tradicionális boszorkánysággal kapcsolatban.
2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!