Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges-e az hogy ha engem...

Lehetséges-e az hogy ha engem valaki megbánt mély nyomot hagy a lelki világomban a tetteivel és én gyűlölöm őt ezért, akkor de csak is akkor ha megérdemli valami megbosszúlja rajta helyettem? Ez történt 2 szer is. Akik bántottak meghaltak balesetben.

Figyelt kérdés
1 esetben pedig nagyon felhúzott egy illető, utána ült velem szemben háttal (akkor még tanórán) és néztem a hátát arra koncentrálva hogy legyen valami baja ott a testén belül, nagyon megbántott és égett s szemem a dühtől. Őt aznap este elvitte a mentő mert kifakad a vakbele.
2011. máj. 17. 07:34
1 2 3
 21/25 Ivan Iljics ***** válasza:

Röviden a válaszom: Nem.


Kicsit bővebben:

Van ez a könyv, az a címe: "A véletlen játékai". Szépen leírja hogy az emberek szeretnék különlegesnek érezni magukat és ezért odafigyelnek azokra az eseményekre amik azt igazolják hogy "kiválasztottak". A többit pedig figyelmen kívül hagyják. Szerintem éppen ez történt itt is.

Ha csak egy kicsit is értesz a valószínűségszámításhoz és/vagy a matematikához akkor javaslom olvasd el a könyvet. Meg fogod érteni miről beszélek.

2011. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenben. Mindennek célja van, persze nem a keresztény istenről vagy a karmáról beszélek mielőtt félreértenék.
2011. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
2 halál + 1 rosszullét, az 3-ból 3 milyen valószínűségszámításra gondolsz ezek után? :D Nincs valószínűség akartam azt hogy valami segítsen elnyerni azt amit érdemelnek. Azt nem írom le hogy kik voltak és pontosan hogyan haltak meg, de azt tudom hogy mind2 egy haszontalan kis féreg volt akik abból éltek hogy másokat tönkrevágjanak, mert ebből anyagi haszonhoz juthattak. Igen is megérdemelték a harmadik eset a vakbeles nem komoly, de nem is akartam.
2011. jún. 6. 19:42
 24/25 A kérdező kommentje:
Viszont régebben gyerekoromtól kezdve sokszor képzeltem azt 15- 16 éves koromtól hogy van 2 őrzőm jobb és bal oldalamon bármerre is megyek és ezért nem érhet baj... Nem tudom hogy ez számít e... azt ugye mindenki tudja hogy az elmének nagyon nagy teremtőereje van, még ha nem is hiszünk benne. Pl. vonzás törvénye... Lehet hogy ez az én elképzelt 2 "őrzőm" valahogy mégis tényleg itt vannak? Mert ha rájuk gondolok mindíg kiráz a hideg.. libabőrös leszek.... ne az mitől van?
2011. jún. 6. 19:48
 25/25 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak azt hiszi hogy kitlalátam mert unatkozok... higgye!!!... én tudom hogy igaz , és tutira van benne valami még ha annyira hihetetlen is.
2011. jún. 6. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!