Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegyük fel készítek egy...

Tegyük fel készítek egy voodoo babát és működik. Lehet hatástalanítani anélkül, hogy a személyre bármilyen káros hatással lenne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
én egyszer megwoodoztam egy csajt, augusztus végén, évnyitón elájult meg minden baja volt.. de szerintem az nem az én művem volt :/ :D
2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"Lehet hatástalanítani anélkül, hogy a személyre bármilyen káros hatással lenne?"


Igen, vannak erre biztonságos módszerek:

1.Az akkumulátorhoz ne nyúlj szabad kézzel, mikor a bábúból eltávolítod.


2.Robbantás előtt használj védőfelszerelést és vonulj fedezékbe.

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Igazából én is erre gondoltam, viszont kifogytam az Ammónium-nitrátból, továbbá lehet hogy a voodoobabához linkelt célszemélynek sem kellene a közelemben tartózkodnia, mivel a plexi védőpajzs nem véd meg ha a voodoo baba célszemélye a plexi fal innenső felén állva a babával szinkronban ő is nagy sebességgel darabokra hullik... XD
2011. júl. 18. 23:45
 14/29 A kérdező kommentje:
Elnézést elírás történt: beretta cx4 storm
2011. júl. 18. 23:57
 15/29 A kérdező kommentje:
Ezt sem ide akartam, bocs...
2011. júl. 18. 23:58
 16/29 Five Star ***** válasza:
Én úgy tudom, ha a voodoo babát meglátja a célszemély, akkor onnantól kezdve nem fog hatni... de nemtom ez mennyire igaz én nem nagyon hiszek ebben az egészben csak gondoltam megosztom ha már ez a kérdés :P
2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
persze, lehet hatástalanítani a sötét varázs támadással!
2011. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Szerintem kérdezz meg egy tűzszerészt ha a bombákkal eltud bánni akkor egy vodo babát simán hatástalanít :)
2011. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Vagy kérdezd meg az Ezotv-be ott minden kérdésre válaszolnak :)
2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Na figyi barmok!!! Az ezo TV kamu!! 1 az.

2. ismerek egy cigányasszonyt aki a holtak kapuját is ki tudja nyitni, minden átka beválik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Qrvára nem hülyeség de erre csak azok képesek akik erre születnek (könnyű felismerés M betű a kézen az életvonal alatt) Én nem hiszek a túlvilágban és a mágiában. Én TUDOM hogy van!!! Átéltem már sok dolgot, higgyetek nekem, ne leszen ilyen pics*nyi szű agyatok mert ebből látszik is milyen hülye az emberiség!!

2011. júl. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!