Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegyük fel készítek egy...

Tegyük fel készítek egy voodoo babát és működik. Lehet hatástalanítani anélkül, hogy a személyre bármilyen káros hatással lenne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:08
1 2 3
 21/29 Nagy József Attilla válasza:
Ebből FuvkJeahGYIK lesz XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
2011. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Won ***** válasza:

Igen természetesen lehet hatástalanítani, egy ártalmatlan elhárító varázslattal:


Won

2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 huzit válasza:
100%
a sims2-ben csak el kell adni...
2011. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Szerintem nagyon erős robbanószert is alkalmazhatsz, és nem is kell annyira gyorsan fuss, mert a lángok a futó ember sebességével terjednek csak, és ha háttal állsz a robbanásnak, akkor semmi bajod sem lesz.Ezután még ajánlanám azt is, hogy vigyél gy kutyát magaddal, akire egy kamerát szerelsz, mely felveszi a gyönyörűséges gombafelhőt, és elviszi neked a videót.Azért kutyá, mert az mindig mindent túlél.Ezeket az okosságokat mind-mind filmekből tanultam.
2011. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ebből FuckYeahGyik??? LOL ennyire leadták???
2011. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Pitbull 95 te nézed hülyének az emberiséget, miközben te a cigány asszonyról beszélsz akinek minden átka beválik? xDD no komment :D komolyan mondom Troll Facenak több esze lehetne mint aki Mágia és okkultizmus témában tesz fel kérdést :DDD de néha a válaszolónak is hiányzik az agya a helyéről D:DDDD
2011. júl. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Látod az ilyen hülye emberekkel van tele az ország mint te -.-" no comment az okkultizmus érdekes és teljesen IGAZ dolog de lesz*rom miben hiszel én már tapasztaltam és ennyi
2011. júl. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Combi27 ***** válasza:

Pitbull 95-nek:


Ha tényleg létezne az amiről azt hiszed hogy létezik akkor sokkal könnyebb lett volna az emberiségnek a háborúk ideje alatt.Nem fegyverkezni, és új fegyvereket kellett volna feljelszteni, hanem cigányasszonyokat keresni akik jól megvúdúzzák szegény ellenséget..sokkal olcsóbb lett volna :))))), ja és ha annó Adolfka tudta volna hogy ilyenek léteznek akkor őket irotta volna halomra :))))

b@zzeg..ekkora ökörséget :)))

2011. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Igen lehet hatástalanítani, de ha nem a megfelelő rituálé keretei közt történik, akkor az áldozatod haja kifog hullani. Én is csináltam már ilyet és nekem ez lett, kopaszon végezte az áldozat.
2011. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!