Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy mágiát...

Lehetséges, hogy mágiát alkalmaz a lány felettünk?

Figyelt kérdés

A kérdés nem kamu! (sajnos, bár az lenne!)

Ismerek egy átlagos kinézetű, egyáltalán nem bombázó, de még csak nem is kiemelkedő intelligenciájú lányt, aki az agyára megy a fiú ismerőseinek(köztük néha nekem is!), mégse fordul el tőle egyikünk sem, olyan, mintha valami rejtélyes, titokzatos erő arra kényszerítene, hogy tartsam vele a kapcsolatot(nem szerelmi, hanem baráti kapcsolatról van szó!), valószínűleg a többi fiú is ezért nem hagyja el! Mi lehet ennek az oka, talán esetleg valami mágikus hatalma lehet, amivel magához ragasztja az ismerőseit? Normális válaszokat kérek, szkeptikusok kíméljenek, ha lehet!



2011. nov. 10. 16:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"annak ellenére nincs kizárva persze.vagy csak egyszerűen megbabonázott téged és talán tudat alatt szerelmes vagy csak nem mered bevallani magadnak..plusz az sem véletlen hogy nem tudsz tőle szabadulni....vajon miért??"


Az összes fiú szerelmes belé?!...

2011. nov. 10. 16:34
 12/22 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

hát valószínű egy jó csajról van szó aki után döglenek a pasik és az ujja köré tudja őket csvarni:D

erre nem gondoltál?

2011. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod hogy magiat csinal,bar en nem hiszek ebben,egy orosztol hallottam a következöt.3 napig igyal,mindennap,1/2 liter vizet,amibe ,nahyon keves sot tettel,a so minden rosszat semlegesit,melle hasznalj meg szen tablettat,3 napig.Veszel egy dobozzal,es utasitas szerint.A lakasod füstölövel füstöld ki,majd nyisd ki az ablakokat.Mindennap ha kimesz az utcara,elötte amig otthon vagy ,kerj egy vedest(mindegy kitöl),ezt ugy kepzeld,hogy egy feher ködszerü fenyt,magad körül,kb. olyan fel meterre(mindenhol,fölötted is),mintha egy buraba lennel,en a sötetkekes lilat szoktam.Egy masik dolog,allj fel,kepzelj magad köre egy burat,amin krül kivül,zsiletek,kesek vannak.Majd lassan kezdjen el forogni,körülötted bal fele(ora iranyaval ellentet),es amikor elkezd forogni,kezd mondani a mi atyankot,ha hivö vagy,ha nem semmi.Ha kesz elmondtat,emeld fel a burat,es arany-viahoskek esöcseppek hulljanak rad,kesz.A vedest mindennap,csinald,es gondold,hogy ez egsz nap vedjen.Ha rozsaszint kivansz,azon csak a szeretet megy at,rossz nem.
2011. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"mennyi idősek vagytok?

hát valószínű egy jó csajról van szó aki után döglenek a pasik és az ujja köré tudja őket csvarni:D

erre nem gondoltál?"


Írtam a kérdésben, hogy átlagos kinézetű, egyáltalán nem bombázó a lány!

2011. nov. 10. 16:41
 15/22 anonim ***** válasza:

#13/14

arany-vilagoskek

2011. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
10%
Nem mágia van benne, hanem magas szintű földönkívüli mentális képesség ! A lány valószínűleg Reptoid. Vigyázz vele.
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
10%
Legjobb hogy ha szakítasz vele végleg ! Mond meg neki, hogy szólsz a Reptoid ellenállásnak.
2011. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Reptoid UFO kutatonak igaza van
2011. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Arról még nem hallottál,hogy van olyan személy akire mondják. nem lehet vele élni,de nélküle se. Se vele,se nélküle. De ,hogy a kérdésed nem kamu-e azt én nem tudom.
2011. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ferry123 ***** válasza:
100%
Téged megátkozott ha akkarod segítek levenni csak írd meg csf95@citromail.hu
2011. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!