Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Láttátok már, szerintetek...

Láttátok már, szerintetek igaz amit a lány ír?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 29. 18:53
1 2
 11/19 mimano ***** válasza:
Semmi természet feletti nincs ebben. A lány azt képzel bele amit akar. Mi meg tudjuk, hogy nem szellem volt :)
2011. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Won ***** válasza:

Lehet ez is az is. Én mellesleg írtam neki, megpróbálok itt unalmamban "segíteni" neki. Mi innen nem tudhatjuk, azt gondolunk, amit akarunk. De lehet, hogy kicsit túl közvetlen...


Üv.: Won

2011. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
egy kis önreklám?:D
2011. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

úristen, de buta ez a lány :D

annyira AKAR valami paranormálisat tapasztalni, hogy minden kis semmiségbe azt magyarázza bele. kopogást hall. vagy éjjel kis zajokat. hát ha direkt ezt figyeli, fogja is hallani, minden szarságot felnagyít a paranoiás agya. lát egy árnyékot a félhomályban!!! EZ MÁR TÖBB A SOKNÁL, ezt már én se tudom hova tenni. bááááázzzzeg!

2011. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
(azthittem, legalább valami skizofrén lesz, aki mindenfélét hallucinál. de ez uncsi.)
2011. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Napkiraly ***** válasza:
Nagyanyámnál is mindig becsapja a huzat a WC ajtót amikor nyitva hagyjuk az ablakot. Az ajtócsapódástól nem kell félni
2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Atlanta ***** válasza:
A nyáron olvastam már hasonlót az hogy mit hall azt csak ott a helyszínen tudnám megmondani. Én is hallok sokféle zajt és a többségét ha nem tudnám mi okozza úgy azonosítanék ,hogy kopogás. A föld lapos és ezt egyesek még bizonyítgatták is. A tudatlanság okoz félelmet.
2012. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

n azrt hiszek neki...

Nzztek meg,amit hozzászoltam azon az oldalon

2012. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szerintem csak a te véleményed számit és habár szentem minenki rájött mi a véleményed de azér nem irom ki szov fölöslege vot kiirni a kérdést
2012. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!