Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A problémám az, hogy kiskorom...

Ius privatum kérdése:

A problémám az, hogy kiskorom óta látok olyan embereket és lényeket amiket más nem. Sokszor előre álmodok dolgokat, és az empátiakészségem is kissé abnormális. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bolond és nem is drogozik...Mielőtt sok okos válasz érkezik..Valaki olyan írjon, aki ért ehhez!
2012. febr. 26. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na, jönnek az okoskodók, hogy csak hallucinálsz, pedig a Reptoidok annyira fejlettek mentálisan hogy tányérokat mozgatnak az anaratukkal, nézd mega LaCarta interjút. Kérdező szerintem inkább facebokozzál.
2012. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 SlenderMan -okos- ***** válasza:
14%

Mi lehet ez?

- szerintem Badacsonyi Görényemberré fogsz változni

2012. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jav: nem a 10. hanem a 9. * utólag is bocsi.
2012. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 zeronibble ***** válasza:
A köb miért lenne négyzete a négyzetnek?
2012. febr. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves 10. Válaszoló!

A válaszos elsőfelét még megértem, ha te azt tanácsolod a kérdezőnek h próbáljon normálisan élni, én nem kötök beléd, mert ez is egy normális vélemény, csak nem olyan, mint az enyém. DE: amivel visz

2012. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amivel viszont nem értek egyet az az, h valaki a tévé előtt b'amulja a topshop-ot és wow-ozzon, a helyett, h pl társaságba menne és élne.
2012. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, pszichiátert esetleg egy neurológust, de bárkit látogatsz is meg, mindegyikre szükség lehet párhuzamosan, tehát úgyis továbbküldenek egymáshoz a vizsgálatok idejére.......
2012. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!