Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek valóban léteznenek...

Szerintetek valóban léteznenek szellemek, angyalok, démonok és hasonló "kitalált" lények? Vagy csak mi képzeljük oda őket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
a tudósok szerint vannak párhuzamos dimenziók ahol mi magunk is létezünk egy távoli Földön.. Hm, lehet minden létezhet amit elképzelünk, csak nem egy rezgésen vagyunk velük
2012. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem a tudósok szerint vannak hanem a Blikk és a Kacsamagazin szerint. Az teljesen más szakirodalom ám.

A kitalált lények kitalált lények, tehát nem léteznek.

2012. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Ezek mind léteznek. Mint valaki már írta, a különbség tőlünk a rezgésszámban van. Túl vannak azon a rezgésszámon, amelyre a mi szemünket, fülünket stb. tervezték. A régi emberek érzékszervei még nem voltak ennyire "lebutítva" mint a mieink, ezért tudták érzékelni őket. Még ma is akadnak "látók" és "hallók", de kevesen. Talán pici gyerekkorban még jobban érezzük, sejtjük, aztán később megszokjuk, hogy az van, amit látunk.
2012. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
szerintem léteznek, de van olyan amit tényleg csak a fantáziánk hozott létre.
2012. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Most tényleg a párhuzamos dimenziók miatt lett lepontozva a válaszoló?

De bírom, amikor valakit a véleményéért pontoznak le...

2012. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,,,,senkit nem pontoztam le
2012. márc. 4. 09:04
 17/19 anonim válasza:
szerintem fantázia dolga az egész. talán léteznek. én most kezdtem írni egy fantázia könyvet. :-)
2012. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 bpi válasza:

Lehet léteznek mert én pélául ma néztem az ajtóra és olyan volt mintha egy ember sétált volna be.

De ez általában olyanokkal fordul elő akik sok filmet,videót, és játékkal játszanak.

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Epidemic válasza:
Akár létezhetnek is. A mostani állás szerint az agyunk 3D-t "fog fel", szóval a többiben akár lehetnek is. Érvek s ellenérvek is léteznek a létezésükkel kapcsolatban. Van aki állítólag már látott "dolgokat", de van amelyikről kiderült, hogy kacsa (pl.: az illető aki látta be volt állva) . Szóval a többi azon múlik, hogy melyik oldal (ellen)érveit fogadod el.
2012. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!