Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy férfi, akinél el...

Van egy férfi, akinél el szeretném érni, hogy együtt legyünk, mint pár vagy legalább csak néha. Tudom, hogy kedvel, de ő most egyedül akar lenni. Gondoltam a woodoo segítségével megváltoztatom ezt a gondolatát. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Vagy ha más módszert ajánlanátok azt is szívesen veszem!

2012. máj. 9. 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát a jó hogy vagy az életemben sms-ből arra következtetek, hogy csak szeret valamelyest, vagy nem?!

szexi gönc... már pucéran is látott...

2012. máj. 10. 16:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy a pucérság az nem vonzó. Megszokottá válik. Nem véletlenül javasolja sok éves párkapcsolat után völgybe került pároknak, hogy próbálják ki sexy ruhákban. Mert új esztétikai élményt lát ugyanabban az emberben és az felhívja a kedvét. Kérdezd meg a bizalmas barátaitól, csak úgy tapogatózva hogy milyen típusú ruhákat kedvel pl fekete, latex, csipke, nylon, selyem stb. És utána már tudod mi a dolgod.
2012. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha szexi ruhában látok egy csajt, én is jobban beindulok, mint ha csak ruha nélkül lenne.
2012. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ez az, pucéran is látott mégsem kellesz neki, ezen semmilyen varázslat nem segít!! Keress magadnak olyan embert aki viszonozza az érzéseidet, és inkább arra próbálj meg koncentrálni, hogy egy számodra megfelelő párt keress. Hidd el, bármiféle hókuszpókusz, vagy vonzás(amiben hiszek és tapasztaltam is) csak ideig óráig fog segíteni, szerelmet, vonzalmat senkire nem tudsz rá kényszeríteni ha nem akarja.
2012. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát ez bárcsak így menne... :(
2012. máj. 14. 21:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ott a megfelelő ember, hidd el hipp-hopp elfelejted ezt a pasit! Írd össze milyen a számodra ideális férfi, minden apró részlet is fontos lehet, álmodozz erről az emberről és hidd el hogy rád fog találni. :)
2012. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!