Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla angyalidéző...

Kubera kérdése:

Villás Béla angyalidéző tanfolyamát próbálta már valaki? Mennyibe kerül? Megéri egyáltalán? Nem csak egy újabb kókler aki le akarja húzni az embereket? Olyanok tapasztalata érdekelne akik már elvégezték a tanfolyamot.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
27%

Te engem ne utasítgass.

Ha nem érdekelne a téma, nem írnék ide.

De akkor beszélgessünk.

Ezek szerint te hiszel az angyalokban?

Hadd kérdezzem meg, miért?

2012. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az angyalok csak a 21.században nem azok amiknek igazábol elképzelték az emberek , Angyalok a Bibliában Jellenek meg és ott csak jönnek nem hívják őket . (csak az isten tud nekik parancsolni , és vannak azok akik El fordultak az istentől azokat hívják ördögnek ) Angyalt Idézni képtelenség.
2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Miért hiszek az angyalokban? Én általában abban hiszek amit látok, tapasztalok, vagy érzek. Abban biztos vagyok hogy létezik egy normál érzékelésen túli világ.Az írásodból

úgy veszem ki hogy te ebben nem, vagy csak kicsit hiszel.

Akkor szerinted nem léteznek sem elemlények,démonok,tündérek,ufók...és ezt még sorolhatnám. Mert ha ebből a listából csak egy is létezik akkor valószínű hogy a többi is. Addig amíg az érzékeim nem annyira fejlettek hogy lássam őket addig csak tapogatózom,próbálkozom ahogy ezzel a Villás Bélával is teszem most. Egyenlőre mást nem tehetek.

2012. máj. 12. 20:21
 14/45 anonim ***** válasza:
Ha az egyik létezik, attól még a többinek miért kell?
2012. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nem kell, csak valószínű.
2012. máj. 12. 22:55
 16/45 anonim ***** válasza:
49%
De miért valószínű? Szerintem egyáltalán nem az.
2012. máj. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
34%

A te logikádat követve tehát, ha léteznek angyalok, akkor létezik a húsvéti nyúl, a télapó, a fogtündér, superman és a kockás fülű nyúl is, ugye?

"Abban biztos vagyok hogy létezik egy normál érzékelésen túli világ."

Mi az, hogy normál érzékelés?

Amit a szemeddel látsz, vagy a füleddel hallasz?

Igen, rengeteg ilyen dolog létezik, mágneses mezők, ultraibolya sugárzás, gravitáció, hő, ésatöbbi.

De ezek mind mind érzékelhetők, mérhetők, megfigyelhetők valahogy.

Amit semmilyen formában nem tudunk érzékelni, az tulajdonképpen nem létezik, hiszen semmilyen formában nem tudunk vele kapcsolatba kerülni.

Ergo ha léteznének szellemek, tündérek, rajzfilmfigurák, akkor meg lehetne őket valamilyen formában figyelni, nem csak néhány "ügyes" kuruzsló mondaná azt, hogy ő érzi és látja őket, és jó pénzért elűzi/meghívja neked...

Szívből ajánlom mindenkinek, hogy ismerkedjen meg a tudományokkal, matematikával, fizikával, kémiával.

Ismerje meg mi az a bizonyítás, mérés, kísérlet, elmélet és hasonlók, majd jöjjön rá, hogy a húsvéti nyúl nem létezik, és nem csak azért mert a csúnya, gonosz, ostoba beszűkült tudódok nem hisznek bennük...

2012. máj. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Úgy látom megint csak az időmet pazaroltam veletek. Egy értelmes választ nem kaptam, de hát mit vártam?

Hogy létezik e normál érzékelésen túli világ? Ha fejleszted magad megláthatod,de a többiek csak nyugodtan forgassák a materialista tankönyveiket. Sokra fogjátok vinni vele...

Kellenek a biorobotok, akik úgy gondolkodnak mint 88 mph.

Ezért tart az emberiség ott ahol.De tudod mit majd halál után megtudod, ott aztán verheted magad a fizikáddal, meg a nagy elméleteiddel.Tapasztalatból mondom.

2012. máj. 13. 09:14
 19/45 anonim ***** válasza:
25%

Mármint, hogy te már meghaltál?

Gratulálok! Ahhoz képest egész jól nézel ki! :)

És hol is tart a világ ne haragudj?

Akkor neked gondolom hatalmas szívfájdalom, hogy hála a tudományoknak nem kell gyertyafénynél papirusztekercseket olvasnod esténként, és nem égetünk minden nap boszorkányokat máglyán, vagy mert nem szekérrel kell utaznod, ha el szeretnél valahova jutni ésatöbbi ésatöbbi...

Tök jó, hogy érdekelnek az ilyen gyermekmesék, mint az angyalok, jók ezek a dolgok az unalmas órák kitöltésére, de az, hogy te ezt komolyan gondolod, és szerinted az az okos ember, aki egy 5 éves értelmi szintjével rendelkezik az azért elég ijesztő.

Néha te is kipróbálhatnád milyen egy tankönyvet forgatni, hidd el nem kárhoznál el tőle. :)

"Sokra fogjátok vinni vele..."

Hát komolyan besz*rok a röhögéstől, tehát szerinted az élethez nem valódi megszerzett tudás kell, hanem angyalokban meg tündérekben hinni?? Te komolyan ekkora marha vagy?? :D Hány éves vagy mégis, 10??

Engem iszonyúan megijeszt, hogy ilyen sötét emberek élnek köztünk, szabadlábon...

2012. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Az alapműveltség mindenkinek fontos, ne forgasd ki a szavaim. De amit nem tapasztalsz meg úgysem fogod megérteni.

A te világod elég szűklátókörű. Csak nyugodtan oszd az eszet

(osztanád ha lenne mit), válaszoltál már mindenre csak a kérdésre nem. Te túlművelt olvasd el még egyszer a kérdést,ha tudsz rá válaszolni, örömmel fogadom. Ha nem akkor mit rontod itt a levegőt?

2012. máj. 13. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!