Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla angyalidéző...

Kubera kérdése:

Villás Béla angyalidéző tanfolyamát próbálta már valaki? Mennyibe kerül? Megéri egyáltalán? Nem csak egy újabb kókler aki le akarja húzni az embereket? Olyanok tapasztalata érdekelne akik már elvégezték a tanfolyamot.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:11
1 2 3 4 5
 31/45 manonlescaut válasza:
100%

Nagyon örültem ennek a kérdésnek, én is már jó ideje keresgélek a neten V. Bélával - és szintén az angyaltanfolyammal kapcsolatban. Kár, hogy eddig nem írt olyan, aki részt is vett rajta..


Már hetek óta majd' minden nap meghallgatom valamelyik YouTube-os előadását, és nekem nagyon tetszik!!! Sokat adott nekem..


De! Folyamatosan egy valami azért zavar, mégpedig az, hogy miért kér pénzt ezekért? Merész párhuzam, de Jézus sem árult belépőt a hegyi beszédre.. Jó, a YouTube-os videók ingyen vannak- az pozitív, de ezek a tanfolyamok.. Meg a honlapján tárgyakat is lehet VENNI..


Onnan ismerszik meg az igazi spirituális mester - vagy a 'mesteri szintje' -, hogy nem kér érte pénzt. (Szerintem, bár ezen még filozofálgatok magamban.. Tudom, ez a mai világhoz naiv megközelítés, de akkor is ezt érzem helyesnek.) Ez az EGY dolog van, ami miatt nem tudok 120%-osan lelkesedni érte, de hangsúlyozom, hogy az előadásit NAGYON igaznak érzem, 'iszom a szavait'.. 70 előadása van letöltve a gépemre..


(A könyvből való angyalkommunikáció tanuláshoz meg - tömören összefoglalva - annyit mondott, 'nem biztonságos'.)

2012. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
87%

manonlescaut


Szia


Régebben én is gondolkoztam ilyenen. rájöttem, valószínűleg miért kér pénzt:


1, a terembérlet pénzbe kerül, ezt fizesse ki, aki elmegy az előadásra, ne az előadó fizessen


2, ami ingyen van, azt nem veszi annyira komolyan az ember, mint ha fizetett volna érte. Nem fog vele komolyan foglalkozni, tehát így az megy el, akinek tényleg szükséges ott lennie, és tett valamit ő is a dologért, azzal, hogy pénzt adott.

2012. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én volt már ilyenen, elmentem, megtapasztaltam, egy csodát adott. Nem hittem el, kipróbáltam, nem is egyszer, és amire semmi esélyt nem láttam, hogy működhet - és az angyalkommunikáción tanultam, veszettül bejött.

,,Ha úgy érzed ott a helyed ne hagyd lebeszélni magad senkinek..."

2012. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
Imserösöm is volt és neki is bejött a tanfolyam...
2013. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
40%

Én is elmentem, próbáltam a gyertyás kérést is az angyaloktól. Nem működik, kamu. Rájöttem, az emberek csak bebeszélik maguknak az élményeket, mert nincsenek a valóságban.. ÉS a dolog nem működik, hanem pénzlehúzás.


Mindenkinek ajánlom ilyen kuruzslók helyett Napoleon Hilltől a Gondolkozz és Gazdagodj könyvet.

2013. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Én most voltam december 6-án. Van tényleg amolyan tömegkiszolgálás része is, tehát 500 emberrel ott, 20.000 Ft díjért, az cirka 10.000.000 HUF adomány az egyháznak, plusz még aki vásárol(nem hülyeségek vannak ott, azoknak, akik használják is). Azt garantálom, hogy a jó többségnek ez pénzkidobás, egyszerűen azért mert nem foglalkozik majd a témával naponta gyakorlatban.

Pontosabb a módszere és gyakorlatiasabb, biztonságosabb, gyorsabb és precízebb, mint mondjuk Doreen Virtue. (Mégis 10 éve használom a kártyáit)

Olvasok durva dolgokat az interneten, például, hogy hogyan képzeljük, hogy szolgát csinálunk az Angyalokból. Angyalok egyszerű frekvenciák, nem emberek, nincsen szabad akaratuk és nem mérlegelik, hogy megérdemelsz vagy sem valamit. Gyertyák színei is ebben kapnak szerepet, minden szín frekvenciát képvisel, ami eltűnik egy magasabb dimenzióba, ahol minden egyszerre történik.

Tehát saját magadat kell inkább legyőzni. Azt én sem értettem, hogy miért nem nyilvános és ingyenes ez a dolog(mindenkinek joga van hozzá), de ezt a részét is értem már. Ott van az a része is, hogyha ingyen végeztem volna, akkor nem biztos, hogy megpróbálnám, napi 2 perces rutin közé rakni. Másik része, hogy kell, egy napig beszélni róla, hogy biztonságosan, aggódás ki lehessen próbálni, avatatlanok könnyen mást hívnak le. Kártyáknál is amikor előbb jön az infó, mint a kérdésem, az a garancia, hogy nem saját tudat vagy másé.

Az a jegyzet, amit adtak, csak tanfolyamot végzetteknek hasznos.

2014. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:

"Nekem is nagyon szimpatikus amit mond, de nekem valami furcsa. Ha nem a pénzért csinálja miért nem árulja el egyszerűen valamelyik előadása közben hogy kell angyalokat

hívni. Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne hogy azért külön fizessek. Valami itt sántít."



Abszolút egyetértek veled. Nem értem, hogy egy megvilágosodott tanítónak miért van szüksége pénzre. Jézus semmiért nem kért pénzt, csak odaadást.

2015. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Kell valahol a tudásért is fizetni, nem lenne egyszerű ingyen megtanítani, mivel személyes kapcsolat kell(hiába van valakinek kép és hanganyaga), minimális terem bérlés és jegyzet költségek, utaznia kell az előadóknak, akik megszervezik azoknak is idő és energia. Másik, hogy még így is, akik fizetnek, utána nem gyakorolják, ha ingyen lenne, még kevesebben sajátítanák el. Sok a kuruzsló is, viszont előfordul, hogy valaki nem az, ő például nem fogadott el pénzt és utána adósnak éreztem magam. Tehát nem olyan egyszerű kérdés, hogy ki és miért kérhet el pénzt. Az sem biztos, hogy És egy bizonyos összeg sem mindenkinek egyformán sokba kerül. Persze lehet gyógyulást várni pénzért pszichiátertől, aki valamilyen drogot ír fel, vagy orvosoktól. (Amerikai orvosok átlag várható élettartama 58 év, kevesebb 17 évvel az átlaghoz képest), tanulhatunk más megoldásokat is ugyanennyi pénzért, gyógyszeripar támogatásával. Magyarán ember sok mindenre kidobhatja a pénzét.
2015. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Ha működne Villáséknak az angyalidézgetés, nem lenne rászorulva, hogy 20 ezret kérjen el a tanfolyamokért, hanem megkérné az angyalkáktól. Ennyit erről.
2015. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Pedig én 50-ért is megtanítom neked. :) Jósoknak meg nem kellene jósolni, mert elég lenne lottózniuk, nem? Embernek a dolgai többnyire leszületés után már nem szabad akarattal történnek(tehát pl. lottó nincs benne), ezek az információk szintén lehívhatóak. Ez az abrakadabra számomra valósabb, mint amiről azt hisszük, hogy van. Nekem is voltak kérdéseim, például, hogy miért nem nyilvánosak ezek? Miért engedi meg Béla, hogy hibásan idézzünk és ártsunk magunknak, csak mert nincs pénzünk rá? stb.

Itt két tanfolyam van, kettő közt hónapos napi rutin kell 2x2 perc egyik reggel, másik este, ami rendbe teszi az egészséget, ha hosszabb ideig gyakoroljuk. Plusz néha a témával is foglalkozni kell. Ezt a tanfolyamot végzettek többsége nem teszi, nem gyakorol, csak információt gyűjt gyakorlat helyett. Technikailag sem adható át dvd-n, könyvön keresztül.

Lehetne 1-2.000Ft, de akkor mindenki legyintene egyet, így többen próbálkoznak vele legalább pár hétig.

Nekem megtapasztalások miatt érdekes(pedig nem a leghasznosabb, de ebben van egyelőre siker), van akinek teljesülnek a kívánságok. Nyilván enyémé is teljesülne, mihelyt nem a lottón vagy más hülyeséget szeretnék.

2015. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!