Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla angyalidéző...

Kubera kérdése:

Villás Béla angyalidéző tanfolyamát próbálta már valaki? Mennyibe kerül? Megéri egyáltalán? Nem csak egy újabb kókler aki le akarja húzni az embereket? Olyanok tapasztalata érdekelne akik már elvégezték a tanfolyamot.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:11
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Kezdem gyanítani hogy 88-nak ez az IQ száma. ha egy egyszerűen feltett kérdésre sem tud válaszolni.Segítek egy kicsit ha nem találkoztál ezzel a Villás Bélával akkor nem kell írni,ha találkoztál vele akkor bátran leírhatod a tapasztalataidat. Remélem nem volt túl nehéz. Szinte fáj hogy ilyen emberek élnek. Olyan aki tisztában sincs azzal mi folyik a világban. De nem baj kell az ész nélküli bólogató kutya. Mint mondtam a halál nem válogat.

Majd akkor meglátjuk milyen vicces leszel. Mert ezt a nagy tankönyveid nem segítenek elkerülni.Vagy meg sem magyarázzák egyáltalán a halál okát,célját és még sok dolgot. Mint mondtam kell a biorobot. Javaslom legyen ez is az új neved Biorobot 88. Specialitás: ész nélküli kötözködés, belemagyarázás minden olyan dologba amihez halvány lila segédfogalma sincs.Néha bekapja a szalagot: ilyenkor csak ezt szokta hajtani hogy fizika,matematika,biológia,kémia. De nem baj mi így szeretjük. :)

2012. máj. 13. 10:14
 22/45 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ezeket a marhaságokat te tényleg komolyan gondolod???

Az van tisztában a világgal, aki angyalokban hisz?

Aki meg esetleg megpróbálja megérteni matematikával, fizikával az jól félrevezeti magát? Komolyan? :D

Érdekes a logikád, tehát az a bólogató kutya, akinek bizonyítékok, megfigyelések, tapasztalatok kellenek ahhoz, hogy elfogadjon, elhiggyen valamit, aki megkérdőjelez dolgokat és elgondolkozik rajtuk, aki pedig ész nélkül elhisz mindenféle szellemet meg angyalt az okos, művelt, széleslátókörű.

Igen, ez nyilván így van.

A halál nem válogat? Na ne, tényleg? Azt hittem csak a hülyék halnak meg... :)

És hogy jön ez ide? A halál után nem lesz semmi. Megszűnnek a testedet éltető biokémiai folyamatok és megszűnsz létezni. Nem lesz sem menny, sem pokol, se sötét aluljárókban bóklászó lelkek... Ez ennyire egyszerű apukám. :) Nem leszek vicces, hallott leszek b@zdmeg. :D És nem is szeretném elkerülni, ez az élet része, pont úgy, ahogy a születés is.

Ezen kívül nincs más megmagyarázandó.

De gondolom neked meg van a pontos elképzeléseid a túlvilágról, elvégre a halott emberek rendkívül precíz beszámolókat tudnak írni odaátról... :D

2012. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Mint az előzőekben leírtam te csak kiforgatod más szavait a saját nézőpontod szerint.Ha te valamit nem látsz,az nem létezik, én nem vagyok beleőrülve az angyalokba bárhogy is próbálod ferdíteni a szót.De abban hiszek hogy az ember több mint egy darab hús,aki miután letelt az a pár év amit a földön kibírt, fekhet a gödörbe.Ennyi erővel mindenki mehetne bankot rabolni mert csak egyszer élünk. Vagy bejön vagy nem. ha bejön mehetünk Hawaiira ,ha meg nem így jártunk mert csak egyszer élünk.

Nem így kéne gondolkozni, tehát a szent emberek Tibetben,Indiában és a világ minden táján akik elértek egy olyan szintet amit te általános műveltséggel felfogni sem tudsz, szerinted az rossz. Az hogy vannak olyan emberek mint én akik belefáradtunk ebbe az anyagias életbe, és szeretnénk egy kicsi szellemileg is fejlődni és ezért szinte minden eszközt megragadunk ami az utunkba kerül,az egyeseknek bosszantó. Az ember kipróbálja,ha működik használja, ha nem akkor pedig repül a kukába. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni.

2012. máj. 13. 11:19
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgy Látom, szerintem 88 ha valaki kérdez akkor arra válaszolj ez nem egy egyszerű fórum , ez annál több , ha nem hiszel ezekben akkor ne egy olyan témába írd ami azzal kapcsolatban kérdez hogy hogy kell ezekkel a lényekkel bánni , stb. Mivel a kérdező kérdéséből kiderül hogy ő valamilyen szinten hisz az angyalokban . Nem azt kérdezte hogy miért nem hisztek az angyalokban stb . Lehet neked a gondolatmenete nem tetszik de abba se köss bele mert szintén nem azt kérdezte .

Én erre azt válaszolnám hogy drága és nem éri meg nem lesszel tőle nagyobb ,se jobb ember , és ahogy írtad egy klóker az előadások hülyeségek semmi értelmük sokszor saját magának mond ellen az előadó . Angyalidézés meg nincs mert ez a pasas se tudott angyalt idézni csak "elmagyarázta hogy kell " , Nagyon gyenge ez a tanfolyam nem is tudok róla neked mondani jót csak rosszat , egy szóra sem emlékszem az előadásból mert hülyeségvolt , amikor odamentem , gondoltam hú de jó lessz , angyaloakt fogok látni (én kis naív) de semmi sem lett. Megkérdezte egy másik ember akit leszedett hogy mikor lesznek angyalok de úgy ki magyarázta azt hogy most nem tudnak megjelenni hogy az csak na . Na Én ennyit tudok mondani erről többet nem ( HA ÉRDEKEL MOST MÁR BELÁTOM NINCS OLYAN HOGY ANGYALIDZÉS (olyan viszont van hogy angyal ) ) .

2012. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Angyalt idézni mindenki tud, nem kell ahhoz tanfolyam ez baromság hit kérdése az egész ,mindenkinek van egy vagy több őrangyala aki mellette van mikor megszületik és mellette lesz mikor távozik az élők közül, én javaslom Dr.Doreen Virtu könyveit, ha valaki angyalt akar idézni az már olyan ellentmondásos dolog hiszem ha látom ez úgy jön le nekem
2012. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy előbb is leírtam nincs olyan hogy angyal idézés . hited lehet bennük (ha léteznek is és te meg olyannyire hiszel akkor sem fogod őket máglátni úgy mint más embereket én erre már rá jöttem )
2012. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az infókat,sokat kellett érte civakodnom de

megérte. Most már tisztábban látok a témában.

2012. máj. 13. 15:09
 28/45 anonim ***** válasza:
49%

Szia, angyalt nem tudsz idézni, csak démont. Viszont ha befogadod Jézust a szívedbe, akkor nem angyalokkal, hanem magával Istennel tudsz közvetlenül beszélgetni és Ő lesz, aki angyalokat küld, ha szükséged lesz rá és kéred, ugyanis benne van a Bibliában, hogy Isten az embereket gyermekeinek teremtette, az angyalok, pedig szolgáló lelkek és Istennél magasabb helyen áll a gyermeke( mármint aki azzá lett, azáltal, hogy megtért)

bocs ha kicsit zavaros, de nagyon fáradt vagyok. És lehet fikázni, hogy a Bibliával jövök meg a kereszténységgel, de nekem működik több mint 7 éve ez a dolog, olyan a spirituális életem mint egy fantasy regény és tudom, hogy ez az igaz mert működik.

2012. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

DE MI A FENÉT NEM ÉRTETEK AZON HOGY NEM EZ E A KÉRDÉS ?


Amúgy meg nagyon drága állítólag több mint 20000ft

2012. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:

[link]


ezt olvasd el.le van írva.am ha van vmi híred azóta szívesen fogadom privibe.szép napot.

2012. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!