Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla angyalidéző...

Kubera kérdése:

Villás Béla angyalidéző tanfolyamát próbálta már valaki? Mennyibe kerül? Megéri egyáltalán? Nem csak egy újabb kókler aki le akarja húzni az embereket? Olyanok tapasztalata érdekelne akik már elvégezték a tanfolyamot.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Tudom, h mi az, én is voltam egy angyalidézős oktatásán, ahol nyugta nélkül 20000et szedtek be adomány címszóval. A sok birka meg beveszi, mert kilátástalan a helyzet, és mindennel próbálkoznak. De a lottónyertesek nem mantrázgattak és nem angyalidézgettek, hogy nyertesek legyenek, hanem csak megtörtént velük, nem kell belemagyarázni semmit.
2015. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne, nem kerülne pénzbe, gondolkozzatok, ha egy keresztény ember hírdet, akkor fizetés nélkül teszi. Ha egy eretnek hírdet, akkor a saját hasáért híret, pl: pénzért. ebben is megnyilvánul, megtükröződik az, hogy nem keresztény, hanem egy okoskodó buddhista, aki úgy gondolja hogy jézus nem létezett, persze ezt eltitkolja, de látszik az arcán, hogy mikor prédikál, nem mond igazat, hanem nézi hogy.. "de jó hogy ezt a sok bolondot ilyen könnyű átverni.."


Tehát egy jó kis hasznot csinál magának, de egyébként nem jó ember.

2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Embert tudsz idézni? Ugye hogy nem!? Az angyal sokkal hatalmasabb és intelligensebb az embernél. Ha embert nem tudsz idézni meg varázsolni, akkor egy angyalt végképp nem...
2015. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Gabryello válasza:

Szia!


Én nem voltam még, most megyek, de azt tudom, hogy igenis léteznek angyalok és lehet, kell velük kommunikálni.


Én magam a kereszténységből jöttem, és ott is tanítják az angyalokkal való kommunikációt.


A Biblia szolgáló szellemeknek is hívja őket, akik a mi segítségünkre adattak. Eddig, amire utasítottam őket meg is tették, precízen.


Aki azt állítja, hogy nincsenek angyalok, és különböző jelzőkkel illet egy általa nem túlságosan ismert személyt, nem érdemes hallgatni. Általában az ilyen emberek vannak a legnagyobb bajban az életükben, és tiltakoznak a válasz ellen, amit kapnak a problémájukra az életből. Kicsit belegondolva, ha ők maguk nem érdeklődnének ilyen dolgok felől, hogy találták a kérdést meg illetve, mért szólnának hozzá, ha nem olvassák végig ezt az oldalt?


Összefoglalva: vannak angyalok, lehet és kell velük kommunikálni, és érdemes egy ilyen képzésre elmenni. Semmi rossz nem fogott történni veled.

2015. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Korábban jártam én is oldásokra ami végük is angyalkommunikációszerű volt.Utolag marha bátor voltam, hogy elmentem egy ilyen helyre.Meg persze hiszékeny ,de egy fenti jól mondja.Az emberi kilátástalanság mindenre képes.Tehát ott is fizetni kellett az angyalokat segítőknek hìvták.És ott is volt minden féle igéret a jobb életre.Megvallom történtek olyan dolgok amire nincs racionális magyarázatom.Talán tényleg létezek azt hiszem.De.......Nem azért hogy mi embereknek segítsenek .Legfeljebb annyit ami aktuális.Inkább azt értették meg velem ,hogy nincs szabad akarat és hogy a sorsunk előre megírt.Tehát nem véletlen a kilátástalan helyzetem azért mert én ezt kaptam.Nem azért mert megérdemeltem csak nekem ez jutott ennyi erővel lehettem volna vágóhídi sertés is ,de nem ember lettem és kész.A sorsomat neg mindegy hogy elfogadom vagy nem úgy is megtörténik velem.Az angyalokat nem lehet megidézni ha sorsszerű az életedben akkor találkozol velük ha nem akkor nem.Na ez az angyalkommunikáció annak segítség igazán az égiektől aki beszedi a pénzt, másnak meg legfeljebb egy tanulság:D.Bécike is pénzikéért csinálja aki kiváncsi fizessen neki érte.
2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!