Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan akit érdekelne...

Van itt olyan akit érdekelne olyan hogy mágia tanulása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék erre, hogy itt az ezotéria témakörben van-e olyan aki tanulna esetleg mágiát, vagy csak a szkeptikusok pattognak össze vissza.

akit érdekel komment vagy üzenet :D

A trollok meg nyugodtan éljék ki magukat, úgy sem figyelünk rájuk.


2012. júl. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta igyekszem tanulni amennyire lehet. Nem sokra jutottam, viszont jópárezer oldalnyi irodalmat átrágtam. kilencven százaléka hulladék. Úgyhogy nem tudom honnan lehetne tanulni. A megtapasztalásos módszer sem működik, mert a műfaj szabályai értelmében rossz ötlet olyanba kezdeni amit nem ismer az ember annyira, hogy tudja mikor mi, és miért történik. Legalább nagyjából. Szóval a tanulás dolog elég nyögvenyelős, sokat olvasós, szelektálós, gondolkodós. Lehet ez perverzió, de élvezem:D
2012. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

igazából itt is a pénz számít, mert pénzért é ne tanítának meg? és pénzből.. kb 20 perc alatt annyi amennyit akartok..

ez a >pénzmágia< nézzétek meg a google- ba

és hát végülis ez is mágia :D

2012. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

nos én már kiválogattam ezt az egész szennyet, meg hasnonlókat, tapasztalatból is írok, és ezt szeretném tovább adni, hogy miért?

Mert imádok tanítani, jó érzés mással jót tenni.

2012. júl. 23. 23:07
 4/47 anonim ***** válasza:
Utánam szóló. A tudást miként váltod át forintra? Gondolom nem kilóra méred:D
2012. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Kérdés: láttam a linket amit egy másik kérdéshez linkeltél, a lélek eladásával kapcsolatban. Ott a lélek eladása helyett a szöveg azt javasolja, kötelezze el magát az ember a sátán mellett a lélek eladásának fölösleges kísérletei helyett. Ezt a szöveget te írtad, illetve ha nem, egyet értesz e a metódussal?
2012. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nos, elég fura a helyzetem nekem, szóval egyet is értek meg nem is. Ha akarod szivesen elmagyarázom neked egy privát üzenet keretében.
2012. júl. 23. 23:21
 7/47 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, vajon milyen típusú mágia okítást adnál át másnak?

Képes volnál pénzzé tenni a tudások?

Én okítottam embereket, ingyen, hogy miért ingyen? Mert ez a tudás nem mérhető pénzben. Mindenkiben ott van, csak elő kell csalogatni.

Aki tudja a módszert, az tud mindent (szinte).

2012. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ki a fene mondta hogy pénzért csinálom?
2012. júl. 23. 23:42
 9/47 anonim ***** válasza:
Senki, de lehet némely ember, így szeretné meghálálni azt amit átadsz neki.
2012. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, ennyiből is tájékozódtam amennyire kellett, köszi a választ:)
2012. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!