Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan akit érdekelne...

Van itt olyan akit érdekelne olyan hogy mágia tanulása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék erre, hogy itt az ezotéria témakörben van-e olyan aki tanulna esetleg mágiát, vagy csak a szkeptikusok pattognak össze vissza.

akit érdekel komment vagy üzenet :D

A trollok meg nyugodtan éljék ki magukat, úgy sem figyelünk rájuk.


2012. júl. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok,de mégis milyen fajta mágia?A tanítást e-mailbe gondoltad vagy élőben?Lécci külgy egy privit ha ráérsz!
2017. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Engem érdekel!Csak nem találtam működő varázslatokat
2017. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Irnál nekem szemgyogyito varazslatot es hasonlókat
2017. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Engem érdekel kérjek írj privit
2017. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
100%

A mágiához hit, kitartás, akaraterő szükséges.

Ha hiszel benne, akkor lehetséges, hogy érnek majd meglepetések.

Nekem is így történt, amíg nem foglalkoztam vele semmi, de amint olvasgattam, próbálkoztam, pl. megéreztem dolgokat, mint már fentebb írtam.

Ez tényleg nagyon ritka, spontán, én sem tudom irányítani, de például ezzel a fény-dologgal lehet úgymond javítani magunkat, sokkal elfogadóbbá válhatunk stb.

Persze ezt utána a valós életbe is át kell ültetni, nemcsak a gondolatainkban megtartani például a fény által adott jót, ahol én elakadtam, tehát ott, hogy közvetíteni tudjam kifelé is a bennem létrejövő változást.

De igyekszem, mert úgy gondolom, hogy mindennek a kulcsa a megértés/elfogadás...

2018. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Szia!Tudom hogy régi a kérdés de engem érdekel.14 vagyok,remélem ez nem baj.4-5 éve igyekszem tanulni valamit de alig tanultam valamit,leggfejjebb néhány tévhitemet sikerült eloszlatnom.Régóta csinálok furcsa dolgokat,és most nem arra gondolok hogy eltüntetem az üvegfalat a kígyó elől.Régebben többen hülyének nézték de aztán találkoztam a mostani legjobb barátnőmmel, aki szintén hasonló dolgokat tud bár van amit megdöbbentően jól.Ilyen rendezvénykre meg hasonlókra nem járok el mert félek hogy csak pénz kidobás😞.

Írok neked privát remélem elolvasod!

Ha esetleg vagytok itt hasonló korúak akiket érdekel ez a téma akkor írjatok rám nyugodtan,szívesen dumálnék több olyannal aki nem néz hülyének!

2018. júl. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Szia! Engem is érdekel a téma!
2020. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!