Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan akit érdekelne...

Van itt olyan akit érdekelne olyan hogy mágia tanulása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék erre, hogy itt az ezotéria témakörben van-e olyan aki tanulna esetleg mágiát, vagy csak a szkeptikusok pattognak össze vissza.

akit érdekel komment vagy üzenet :D

A trollok meg nyugodtan éljék ki magukat, úgy sem figyelünk rájuk.


2012. júl. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Őszintén:Sehol.:-DA kettővel előttinek mondanám,hogy kár a sok piskótát rátéríteni a valós tanokra,nekik az nagyon melós.:-)Üdv:Egy ön-mester.
2012. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
˝ pénzmágus vok˝ . Itt senki nem ismeria bibliát? H ez mennyire rossz dolog? De persze.. Ha nem ismeritek: mért rossz?... Inkább ennek nézzetek utánna.. és mittom én ki írta h tanítani akar másokat, mer a jó dolog -ha a rosszba viszi a többieket. Ez helyett egy teljesen gondtalan, boldog életetek lenne, h a az angyalotokkal beszélgetnétek... Ez az igazi boldogság!!!
2012. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Te mégis hányszor beszéltél a tieddel?:-)Komolyan röhejes ez a mániákus varázsduma.Mágiára csak az képes,aki arra rendeltetett,a többiek-köztük jómagam meg törődjenek bele a lehetetlenbe.Kész.
2012. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Baromság!De te csak akard oktatni a semmit,remélem jelentkezik pár balf..z és te leszel az élő példa,hogy mágia bizony nincs!
2012. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Colas ***** válasza:

könyvből tanulni.....? lehet... és vannak értelmes könyvek is mint pl.az édes víz kiadónál, de a legbiztosabb módszer, az ha szellem lényektől

tanulsz...és ezzel kivan küszöbölve miden hiba lehetőség :)

2013. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
17%

igen engem érdekelne nagyon!!!!

szívesen lennék sátán fia!!!!

2013. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Colas ***** válasza:
84%
na az ilyeneket #26 kéne agyonlőni!!! :@
2013. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Diramoon válasza:

Engem igen. Attól függ miféle mágia.(itt nem csak olyan varázspálcás tűzdobálós cuccra gondolok)

13 éves vagyok és nem a mesék miatt érdekel. Nem fogok ilyen Roxfortos hülyeségekkel viccelődni.

2013. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
Szia! Engem nagyon de előttem szólól Harry potter? Jézus ha nem tetszik ne szólj hozzá.. Vissza térve komolyan érdekel 2 éve tanulom d nem igazán sikerült eddig... De szeretnék tanulni Nem csak könyvekből és amugy nem varázspálcára tűzgolyóra seprűn lovaglásra meg a mesékbe történő vackokra számítok.. Írtam privit is amiben kifejtem
2013. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 csilla200 válasza:
szia engem is érdekelne . Írj majd, ha ráérsz
2014. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!