Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan akit érdekelne...

Van itt olyan akit érdekelne olyan hogy mágia tanulása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék erre, hogy itt az ezotéria témakörben van-e olyan aki tanulna esetleg mágiát, vagy csak a szkeptikusok pattognak össze vissza.

akit érdekel komment vagy üzenet :D

A trollok meg nyugodtan éljék ki magukat, úgy sem figyelünk rájuk.


2012. júl. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Üdv.Mit értünk itt mágia alatt??Ez úgy működik mint egyes filmekben(pl:Harry Potter)?
2014. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
Igazából én már rengeteg könyvet elolvastam, amik a mágiával kapcsolatosak, sokat tanultam belőlük, viszont azért egy hozzá értő segítsége jól jönne: :)
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Kiss Nándor59 válasza:
Én is szeretném megtanulni engem is már nagyon régóta érdekel de nem tudom hogy miként hogyan kezdjem.
2014. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Gáborqq80 válasza:
Mielőtt valaki bele akar kezdeni, feltételezem, hogy a fehér mágia érdekli. Gondolkodjon el azon, hogy ez akár a sötét követőinek célpontjává teheti és nem mindig a jó győz. Minden összefügg mindennel. Szóval csak óvatosan. Én inkább kimaradnék belőle.
2015. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Reval95 válasza:

Engem nagyon is érdekelne!

Főleg a nekromancia és a természet mágia.

Kérlek minél előbb küldj nekem minél több tudást, tanítást ezekről és olyan dolgokat, amelyek segítségével minél előbb kitanulhatom és erősíthetem e mágiákat.

Utólag: A többi mágia is érdekel (pl telekinézés, hidrokinézis), de az első 2 főleg.

2015. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel ez a téma, mindig is foglalkoztatott!
2015. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:

Én ezen töröm a fejem hogy hol tudnék tanulni mágiát rendesen.én szeretnék tanulni

14/L

2015. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Dóra Takács válasza:
Annwn oldal ott minden van
2016. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Engem is érdekel ez, viszont odáig már jutottam egyedül, hogy le tudom magam nyugtatni ha vmi zavar. Méghozzá úgy, hogy elképzelem, hogy vízbe merülök, és ahogy emelkedek ki belőle lepereg rólam minden feketeség. Aki nem hiszi el ne higgye, de nekem beválik, egyébként máshogy is csinálhatod mondjuk fénnyel, hogy rádömlik a magasból és úgy is működik. Ja meg már volt hogy megéreztem dolgokat mielőtt bekövetkezett volna, vagy megéreztem a helyes választ egy kérdésre.
2017. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Engem régóta érdekel a mágia,és igen szeretném tanulni.
2017. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!