Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagy butaság volt egyedül...

Nagy butaság volt egyedül használni az Ouija táblát mindenféle tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hoyg vettem ezt a táblát egy régiségboltban, sikerult is a szellemidézés, és megtudtam h mikor halok meg és h autobalesetem lesz ez jo?
2012. aug. 13. 17:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vagy csak beparáztál és már mindenhol ilyesmit látsz.
2012. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Vagy kamuzol, vagy paráztatod magad feleslegesen. Első számú szabály a táblával kapcsolatban, hogy sose higgy el semmit ami kijön rajta. Mindenben kételkedj. Ha azt írja ugorj a kútba, beugrasz?
2012. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

"Nem fizikailag mozgatja a kezedet, hanem a tudatalattidra hat. Nem anyagi mivolta miatt csak a nem anyagi részeddel képes kapcsolatba kerülni, ez pedig a tudatod."


Szóval,akkor most honnan is tudjuk,hogy nem a tudata cseszi át?Tehàt szerintem ezek továbbra se létező dolgok!

2012. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

"Bár esetenként még a tábla használóinak is hihetetlennek tűnhet, a válaszokat adó lap mozgásáért az azt fogó személy(ek) tudatos vagy tudattalan tevékenysége felelős. Amennyiben a mozgatás tudatos, csalásnak hívjuk, amennyiben tudattalan, ideomotoros tevékenység a neve, mely mögött az a pszichológiai tény áll, hogy elképzeléseink, elvárásaink öntudatlan izommozgásokban jelennek meg. Egyes esetekben a "külső energiákra hangolt" személy tisztában van azzal, hogy a mozgatásért ő felelős, de úgy gondolja, hogy valamilyen belső sugallatra mozdítja a megfelelő irányba a jelet. Ezt nevezzük önbecsapásnak.


Mindez igen jól tesztelhető, ha a tábla használói bekötött szemmel próbálnak meg a szellemekkel kommunikálni. Amennyiben a választ valóban szellemek adják, s nem pedig a tábla használói, csukott szemmel is működnie kellene a kommunikációnak. Az ilyen kisérletek eredménye azonban mindig sikertelenség, mint ahogyan az az alábbi videóban is látható."


De ez ne zavarjon senkit, nyugodtan kommunikáljatok csak a szellemeitekkel. (Bár a kérdés nekem kamunak tűnik.)

2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%

Tuti kamu kérdés, ahogy az összes hasonló is.

Ha meg fekete alakokat látsz azt árnyéknak hívják... a szellemeknek olyan nincs. Mivel ha léteznek is akkor nem láthatóak semmilyen formában.

2012. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Kik a reptoidok?
2012. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Önmagában az volt elkeserítően nagy butaság, hogy ilyesmit komolyan vettél és még pénzt is adtál ki érte. Szégyelld magad, leül, elégtelen.
2012. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
0%
menj el orvoshoz!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
14%
Nos, most elítélitek ,mert vett egy ilyen értelmetlen játékot? Megvette,beparázott.. Mit lehet tenni. Az ilyen játék KAMU. Semmibaj,hogy megvetted.. legalább izgalmas :)
2012. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Pali1977 ***** válasza:
43%

Nekem meg a koliban egy ilyen szellemidézés alkalmával Azt mondták h találkozni fogok ufókkal, és találkoztam is és jött J meg K ügynökök és nem megvakuztak a neutralizátorral :)


Am egyedül ne kezdj ilyesmibe, és társaságba meg főleg ne. érted a lényegét remélem

2012. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!