Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gondot okoz-e a két vagy...

Gondot okoz-e a két vagy esetleg több szerelmi kötés egy emberen?

Figyelt kérdés
Olyanok jelentkezését várnám PRIVÁT ÜZENETben, aki két vagy több szerelmi kötést csináltatott, és már eredményről számolhat be!

2012. nov. 1. 07:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Istenem te hát saját magadat vétózod meg azzal, hogy ha közös az életutatok akkor lehet kötést csinálni.de könyörgöm ha ugyis egymásnak vagytok rendelve akkor meg mit akarsz te itt kötéseket csinálni.főleg, hogy nem is fogod megkapni ha annak nincs még ott az ideje és nem való az életedbe.komolyan azt hiszed hogy amit Isten elrendel azt majd te felülírod????nekem tényleg volt már kötésem és az egyik bnőmnek is és szarra sem ment vele egyikünk se azon kívűl hogy a lelkedet tönkretette hogy visszahatott depresszió formájában. mert nem volt ott az ideje hogy megkapjam az illetőt. ne akarj beleavatkozni a saját és mások feladatába,mert egyébként sem fog menni!!!! ez a legnagyobb szarság amit ilyen kóklerek kitaláltak, hogy a szerelmi kötés működik meg hogy akik egymáshoz vannak rendelve azoknál lehet. minek ha egymáshoz vagy rendelve akkor felesleges lenne egyébként is ilyen mágia. aminek jönnie kell jön magától. energetikailag létező dolog mert különben nem ütne vissza. de hogy te ezért nem fogsz senkit megkapni az biztos,mert nem fogják engedni fentről. mert ki van előre jelölve az életutad ugyanúgy ahogy a másiké is.Akasharól már hallottál???én csak jót akarok neked, hogy ilyen butaságokat ne csinálj mert csak szenvedni fogsz,de ha nem hallod meg és csak az ostobáák véleményét hallod meg itt az odalon akik mit sem értenek ezekhez a dlgokhoz és a felét meg sem tapasztalták akkor csak sok szerencsét tudok kívánni.
2012. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
zsuzsi ezt senki nem fogja végig olvasni, főleg hogy marhaság.
2012. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Zsuzsi, őszintén sajnálom, hogy rosszul alakult neked, de amikor tanácsot kértem, nem a tiedre gondoltam.

Menj máshova osztani az észt! Vissza fogom kapni, mert ez a jövőnk, csak egy kicsit megpróbáljuk felgyorsítani a dolgokat, hiszen az idő senkire nem vár, és én sem vagyok már fiatal...

2012. nov. 2. 13:04
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

"én sem vagyok már fiatal..."

Akkor már érthető, hogy miért hiszel az ilyenekben...

2012. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azzal csak az a baj, hogy osztom az észt, hogy van aki meghallja van aki nem...elég nagy baj, hogy te nem.de majd rájössz, hogy igazam volt.miután kismilliónyi mágiát megcsináltam már talán jobban értek hozzá. de hagyom mej a magad feje után meg a sok kókler után
2012. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert két jogi diplomája van!!!
2012. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Pali1977 ***** válasza:
65%
Kettő vagy több egy emberen? Már EGY is bajt okozhat! Ne akarj megkötni senkit!
2012. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
azóta mi történt?
2013. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mustafa33 ***** válasza:
0%
Gondolom, ha nem tud fogyasztani (kötés szemeket) akkor vagy sál, vagy takaró lett. ha tud, akkor akár kardigán is a sok kötésből. Ezután ajánlom inkább a horgolást ☺
2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, mi lett azóta?
2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!