Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A felemelkedés elmélet hívei...

A felemelkedés elmélet hívei szerint, mi lesz 21-e után, ha nem lesz semmi aznap?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a felemelkedés hívei szerint a fénymunkások azaz ők meg mi az emberiség aznap rezgünk át együtt egy másik dimenzióba vagy létsíkra. Gyakorlatilag az egész elmélet erre a napra koncentrálódik és folytatódik egy másik helyen.


Namost, azt értem hogy ha nem lesz Nibirú eljövetele meg UFÓ invázió, akkor ugyanúgy jönnek majd máskor a hívek szerint, de megy minden tovább, nem törik meg a dolog. De, a felemelkedés elmélet hívei szerint felemelkedés nélkül nincsen magának az elméletnek értelme. Mi lesz velük ? Hogy élik tovább az életet?


Augusztusba volt az a plejádi ufó leszállás beígérve 5-én, ami elmaratt, de egy kislány kiment a vidéki parkba várni a leszállást közbe meg Londonba ígérték, de oda sem szállt le egy madár sem. Mi lesz velük ? Az elmélet szerint mi lesz tovább ?


Pataky Attila is azt ígérte, a frizbibe hogy majd vége szakad ennek a pénzuralmi rendszernek 21-ével, majd meglátjátok. De, ha nem lesz semmi, ami borítékólható, hacsak nem tömegpánik okozta zűrzavar, mi lesz ezekkel az emberekkel ? Az elmélet szerint mi lesz tovább?


Kérek FELEMELKEDÉS HYVŐK VÁLASZÁT, köszi :-)


2012. dec. 4. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Na menj szépen vissza a szobádba, mára elég volt a számítógépezés. Hamarosan megkapod az esti gyógyszereid, Veronika.
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
21-én vizsgázom gépészeti rendszerekből. Egyelőre nehéz megmondani, hogy utána mi lesz. Ha sikerül, akkor valószínűleg ortó módon beb*szok, ha nem, akkor januárban megyek megint.
2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 21-én csak a magányos nők éjjeliszekrény-fiókban felejtett vibrátorai fognak rezegni, más nem.
2012. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elefazssiv le dsavlo
2012. dec. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!