Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták, tényleg jobb lett...

Sátánisták, tényleg jobb lett az életetek amint elkezdtétek gyakorolni' úgymond?

Figyelt kérdés

keresztény de valójában annyira nem hívő családban nőttem fel..12 évesen meghalt édesanyám..ott vesztettem el a hitem..haragszom az istenre..és a sátán/sátánizmus nagyon vonz..de hiszek abban hogy van pokol és menny..és biztos vagyok benne ha sátánista lennék pokolra jutnék, és ha meghalok nem találkozhatom majd anyámmal..

ha netán öreg koromig sátánista lennék a halálos ágyamon valamiért újra isten hívő lennék, hova kerülnék? isten "befogadna?

valójában már régóta szeretném elvégezni a beavató szertartást, de elég gyerekes vagyok és félek nem láthatom majd az anyám..kissé szánalmasnak és hülyének érzem magam, de arra van ez az oldal hogy itt kérdezzem azt amit máshol nem merek...

véleményetek?



2013. máj. 14. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9 Ezek szerint nálad tart a beetetési időszaka.
2013. máj. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Sátánista istenpista! Ezeknél csak az ateizmus, a rasszizmus, a páwa és egyéb idióta szavakat utálom jobban.
2013. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11-es

baromi nagyot tévedsz

saját tapasztalatból beszélek

2013. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

12-es

és milyen szavakat szeretsz?

2013. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
7-es,én is ismerem az oldalt..nagyon sok mindent megtaláltam ott..mint pl. a beavatási szertartást is..
2013. máj. 16. 18:58
 16/22 anonim ***** válasza:
Black metál megfelel?
2013. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"és milyen szavakat szeretsz?"


Reptoid.

2013. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 gregarm ***** válasza:
69%
Ne hallgas rájuk, Sátán jó. Valójában semmi köze a keresténység által leírt Sátánhoz. Nekem azóta sokkal jobb az életem semmi rossz nem történt.
2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 GuitarrGuy válasza:

legalább olvasnál utána... a sátánizmus nem öldöklésről és a démon istenítéséről szól...ha sátánista akarsz lenni felejtsd el a menny és a pokol létezését. A SÁTÁNISTÁK NEM HISZNEK EGYIKBEN SEM. a cél hogy boldog életed legyen itt ezen a bolygón az egyetlen egy életedben. A sátánisták törvénytisztelők, nem szegnek törvényt. a sátánisták célja hogy boldogok legyenek az életükben. nem istenítesz senkit (pl egy sztárt sem), te vagy számodra az egyetlen isten. A CÉL HOGY BOLDOG LEGYÉL AZ ÉLETEDBEN MERT NINCS TÚLVILÁG. olvasd el ezeket az oldalakat. itt vannak a törvények és hogy a társadalom tévhitével ellentétben milyen egy igazi sátánista:

[link]

[link]

[link]


örülök hogy segíthettem.

2013. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
félsz h a pokolra jutsz és nem láthatod a szüleidet ha sátánista leszel? segitek: akkor is oda jutsz ha megtagadod istent(ami ugy latom mar megtörtént) nem kell hozzá sátánistának lenned xd
2013. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!