Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták, tényleg jobb lett...

Sátánisták, tényleg jobb lett az életetek amint elkezdtétek gyakorolni' úgymond?

Figyelt kérdés

keresztény de valójában annyira nem hívő családban nőttem fel..12 évesen meghalt édesanyám..ott vesztettem el a hitem..haragszom az istenre..és a sátán/sátánizmus nagyon vonz..de hiszek abban hogy van pokol és menny..és biztos vagyok benne ha sátánista lennék pokolra jutnék, és ha meghalok nem találkozhatom majd anyámmal..

ha netán öreg koromig sátánista lennék a halálos ágyamon valamiért újra isten hívő lennék, hova kerülnék? isten "befogadna?

valójában már régóta szeretném elvégezni a beavató szertartást, de elég gyerekes vagyok és félek nem láthatom majd az anyám..kissé szánalmasnak és hülyének érzem magam, de arra van ez az oldal hogy itt kérdezzem azt amit máshol nem merek...

véleményetek?



2013. máj. 14. 18:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kezdetben lehet, hogy jobb, de utána biztosan le fog romlani.


Megfizet mindenki a saját ostobaságáért.

2013. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Úgymond hülye is vagy.
2016. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!