Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gazdag akartam mindig lenni,...

Gazdag akartam mindig lenni, agykontroll, vizualizáció, mágia, mindent bevetettem. És a mai napon mindez megvalósult, fenti módszerektől lehet?

Figyelt kérdés

Sokat vizualizáltam, hogy milyen lehet egy villában felébredni, vagy luxus autóval munkába menni.Agykontroll gyakorlatok is voltak végezve, de egy darabig semmi sem történt.

A mai napig!!

Felhívott egy haverom hogy fél évre külföldre utazik(tengeren túlra), nem fog tudni haza jönni, és a házára meg az autójára kellene vigyáznom, de legjobban annak örülne, ha oda költöznék arra az időre a házába.

Mert van egy kutyája is amit etetnem kellene.

Ma utazott el, és még mindig nem hiszem el amit rám hagyott...egy fekete luxus autó, szabad használatra, annyi kikötéssel, hogy ne törjem össze, egy II. kerületi ingatlan a hegyekben.

Szinte még mindig nem hiszem el, h mindezt megkaptam, az albérletemből egyből kiköltöztem, és a suzuki ignisemet is beállítottam ide a garázsba, fél évig elő sem veszem.senkinek nem mondom el, a munkahelyen sem, h miből van pl a kocsi, amivel reggel már dolgozni megyek, de biztos irígy lesz mindegyik.Főleg a főnök, ha megtudja kié az autó!



2013. jún. 24. 17:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A vizualizáció következő része mikor élőben vizualizálsz a következő rész, hogy megvalósul amire vágytál.
2017. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező remélem még mindig élvezed a gazdagság előnyeit és az agykontroll hatását.
2023. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!