Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gazdag akartam mindig lenni,...

Gazdag akartam mindig lenni, agykontroll, vizualizáció, mágia, mindent bevetettem. És a mai napon mindez megvalósult, fenti módszerektől lehet?

Figyelt kérdés

Sokat vizualizáltam, hogy milyen lehet egy villában felébredni, vagy luxus autóval munkába menni.Agykontroll gyakorlatok is voltak végezve, de egy darabig semmi sem történt.

A mai napig!!

Felhívott egy haverom hogy fél évre külföldre utazik(tengeren túlra), nem fog tudni haza jönni, és a házára meg az autójára kellene vigyáznom, de legjobban annak örülne, ha oda költöznék arra az időre a házába.

Mert van egy kutyája is amit etetnem kellene.

Ma utazott el, és még mindig nem hiszem el amit rám hagyott...egy fekete luxus autó, szabad használatra, annyi kikötéssel, hogy ne törjem össze, egy II. kerületi ingatlan a hegyekben.

Szinte még mindig nem hiszem el, h mindezt megkaptam, az albérletemből egyből kiköltöztem, és a suzuki ignisemet is beállítottam ide a garázsba, fél évig elő sem veszem.senkinek nem mondom el, a munkahelyen sem, h miből van pl a kocsi, amivel reggel már dolgozni megyek, de biztos irígy lesz mindegyik.Főleg a főnök, ha megtudja kié az autó!



2013. jún. 24. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy:

1. Hogy akarod fenntartani azt a házat? A barátod adott rá pénzt?

2. Szerintem direkt írtad ki az egyik legnézettebb (a hülyeségek miatt) témába a kérdésed, hogy felvágj.

2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11es

a rezsire egy előre megállapított összeg lett itthon hagyva, a különbözetet kell fizetnem csak, ha túllépem, bármiben is.

Amúgy ez Magyarország, kb ilyen válaszokra számítottam.

nem baj az érzés megmarad, és asszem életem legszebb nyara áll előttem így.

Amúgy a sok lenéző hozzászólónak!


Várhatjátok a villamost majd 40fokban, nekem ott lesz a lesötétített, klímás bajor autómárkás autó.

2013. jún. 24. 20:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok irigy rád, mert fél év múlva úgyis el kell hagynod a házat a kocsival együtt és mehetsz vissza a szemétdombra kukorékolni. Az igazi eredmény az lett volna, ha maradandó pénzt vonzol be.
2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Jézus :) ***** válasza:
94%
Szomorú, hogy még vannak emberek, akik ennyire tudnak örülni az anayagi dolgoknak.
2013. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Részben igazad van, mi magyarok vagyunk, már-már az egyik népi hobbink az irigykedés. De azért nem kéne ilyen lenned, hogy idézzelek:

"Várhatjátok a villamost majd 40fokban, nekem ott lesz a lesötétített, klímás bajor autómárkás autó."

Amúgy honnan veszed, hogy csak te tudsz ilyenben utazni ;)

De ha nem bánkódsz, hogy a nyár végén mindennek fuccs, akkor jó nyarat kívánok. :)

2013. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

"Várhatjátok a villamost majd 40fokban, nekem ott lesz a lesötétített, klímás bajor autómárkás autó."


Kocsija másnak is van, de az az övé marad, de neked mid lesz? Semmid, és te jutsz ilyen sorsra... :D

2013. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy max az ismerősödre lehetnénk irigyek, rád nem.
2013. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a fentiektől van, ha azoktól lenne sztem az maradandóbb lenne. Ha erre vágytál akk részben teljesült.
2013. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
EGY FORINTTAL SEM LETTÉL GAZDAGABB EMBER!! EZEKET MIND A MILLIÁRDOS HAVEROD BÍZTA RÁD FÉL ÉVRE!
2013. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 apok26 válasza:
Basszus, mennyi irigy ember. En orulok a sikerednek, te nem gazdagsagot akartal bevonzani, hanem azt amit bevonzottal: a luxus kocsit meg hazat. Hihetetlen hogy senki sem veszi eszre hogy mirol is van itt szo, en latom hogy ez nem felvagasnak indult, hanem hogy megoszd masokkal ezt a hihetetlen tortenetet, de nem csodalkozom, hogy az ennyi irigy kocsog velemenye utan mar azt kivantad varjak 40 fokban majd a villamost.
2017. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!