Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Új látomás Orbán Viktorral!...

Új látomás Orbán Viktorral! Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma reggel újabb látomásom volt Orbán Viktorral kapcsolatban. Egy hatalmas erődítményt, várat láttam valahol a kietlen sivatag közepén, ahol a miniszterelnök úr egy aranyozott trónon ült gyémántokkal díszített koronával a fején. Ekkor egy öltönyös alak sietett elé a trónterembe, leborult előtte, majd így szólt a királyhoz (Orbán Viktorhoz): "A Mátrix előkészítve, felség!", majd elhagyta a termet. A király felemelte jobb kezét, erre az erődítmény a levegőbe emelkedett, forogni kezdett, majd hirtelen mindent fényesség váltott fel, a következő pillanatban pedig már a Parlament helyén volt a vár. Ekkor Steven Seagal tört be a trónterembe egy botvégre erősített pengével a kezében. O.V. gyorsan felpattant a trónról, oldalra nyújtotta bal kezét, ekkor pedig egy aranyból készült lándzsát vonzott magához. Animékben látható módon küzdött a két fél, rúgásaikkal levegőbe küldve a másikat, lézergolyókat kilőve egymás felé. Egyszer csak Seagal megszólalt: "Jól, harcolsz, Mester, de nem elég jól!". A miniszterelnök úr viszont egy hatalmas tűzgolyót küldött Steven felé, ami kirepítette őt a várból, és egészen a Gellért-hegyig meg sem állt vele. Ekkor Viktor a lándzsáját megpörgette feje körül, és egy ugrással a Gellért-hegyen termett, ahol egyszerre ugrottak a levegőbe egymás felé Seagallal. Viktornak sikerült Stevenbe döfnie a lándzsát, aki ekkor mély, eltorzult hangon felkiáltott: "Mester! Mester!". Kivette magából a lándzsát, majd egy ugrással visszatért a főhadiszállásra. Viktor ekkor ismét fölemelte jobb kezét, és egy egész sereg gyűlt köré. Ennyi volt az egész. Nem tudom, mit jelenthet, mindenesetre nagyon érdekes volt, viszont szintén nyugtalanít, mint a többi látomás, amióta csak elkezdődött ez az egész. Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt? Mit jelenthet ez a látomás? Segítsetek!

2013. jún. 28. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
balfarok
2013. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 palacsinta1992 válasza:
Te nem próféta vagy, hanem beteg barátom! Nagyon sajnos, hogy bezárták az OPNIt, szerintem te onnan jöttél ki.
2013. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó ember akkor miért utálja köztudottan mindenki?
2013. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem túl sokat nézel politikusokkal való beszélgetéseket. Mellesleg dobd ki azt tejet a hűtőből, amiből minden este iszol, attól vannak ilyen rémálmaid.
2013. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!