Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez valami szellem lehet?

Ez valami szellem lehet?

Figyelt kérdés

Kb.egy éve a nem normális barátaim haloweenkor szellemet idéztek az én házamban de csak hülyülésből.Azóta éjszakánként olyan érzésem van mintha figyelnének és sokszor eldőlnek dolgok csak úgy maguktól.Hát az az igazság hogy soha nem hittem hittem a szellemekben de kezd aggasztani a dolog...mi lehet ez?

15/l



2013. szept. 11. 19:42
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Szívemből szóltál:)

2013. szept. 25. 17:44
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a világ úgy kerek, ha minden vélemény meghallgattatik. Az, hogy csakis babonára hajló tinilányok szólhatnak hozzá, nem fogja előremozdítani a kérdés megoldását. Ez olyan, mintha feltennék egy kérdést, hogy 25+25 az mennyi, de kikötném, hogy csak azok válaszoljanak, akik szerint 33.
2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Haggyál már békén minket mi ilyenek vagyunk:D
2013. szept. 26. 18:20
 24/32 anonim ***** válasza:

#22, rossz a példád. :) Elvégre attól még, hogy szerinted az 33, szerintünk még lehet 50. Vagyis: meglehet, hogy nem neked van igazad, tévedsz, és valójában mi tudjuk jól a dolgot. Persze, meglehet, hogy mi tudjuk rosszul. Ám amíg mi esetleg megvizsgáljuk a kérdést, a lehetséges okokat, és ha jobban megnézed ezen irányú kérdésekre adott válaszokat, elég gyakran szerepel ott, hogy előbb a fizikai rendbenlevést kell vizsgálni, és feltételezni, hogy csak a szél, vagy baleset, és inkább csak a nagyon gyanús esetekre mondják rá, hogy "márpedig ez azért elég gyanús, lehet, hogy szellem?", addig a te fajtád idejön, közli hogy ez hülyeség, mindenki őrült, és tévedhetetlennek feltétlezvén magát osztja azt az észt, amit mi nem kértünk. :)


A képlet egyszerű: Aki utálja a pókokat és irtózik tőle, a ne menjen el a pókokkal teli rovarházba, és ne rinyáljon arról, mennyire hülyék azok, akik szeretik a pókokat, hát vannak a mérgespókok is, azok megcsípnek, és belehalsz/lebénulsz/blabla. A rovarházban tisztában vagyunk a pókfélékkel és azok veszélyeivel. A kisgyereket meg igyekszünk nem hagyni magára, hogy madárpókokkal legózzon. :)

2013. szept. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem rákeresni, de elhiheted, rengeteg "szellemes" kérdésnél kapásból rávágták a hittársaid, hogy az bizony szellem volt.

Ami pedig a pókos példádat illeti, az ember már csak ilyen. Ha tud valamit, azt meg akarja osztani másokkal. Nem észosztásból hanem puszta jóakaratból. Lásd, a korabeli misszionáriusok is bemerészkedtek a pókok (pardon: kannibálok) közé, csak azért, hogy elmondják, ami szerintük helyes.

De jól van! Csak erősítsétek egymást a (megjegyzem az utolsó szó jogán: helytelen) hitetekben, és egymás vállát veregetve menjetek az ezotéria.hu, vagy hasonló oldalakra, ott feltehetően nem fog nektek "észt osztani" az ellenzék.

2013. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
ne is gyre vissza;)
2013. szept. 27. 17:58
 27/32 anonim válasza:
Nem szabad mókábol játszasni a szellemekkel!!! mivel idéztétek meg őket???? megidézni könnyű de vissza küldeni nehéz és többen is lejöhetnek és ott maradhatnak ha nem jól külditek vissza!!!mindenképpen hívj egy szellemírtot aki segít !! és ne szórakozatok többet így hiszen csak úgy lehet szellemet idézni ha megfelelő embert hívtok hozzá!! Szóval sztem tuti ,hogy ott van nálad lehet h többen is!! Remélem ,hogy tudtam neked segíteni!!!!
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
ÜZENEM mind azokanak akik úgy válaszoltak erre a kérdésre mint ha hülyeség lenne!!!!! hogy ti nem tudom miért irogattok az Ezos kategóriában válaszokat ?!!hisz semmi képeségeitek nincs!!! És eléggé tudatlanok vagytok!!!
2013. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Így is van. Menjen mindenki az anyjába, ez az oldal az ezósoknak van fenntartva...
2013. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha sikerült is megidézni már elment mert azóta semmi nincs..
2013. okt. 2. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!