Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez valami szellem lehet?

Ez valami szellem lehet?

Figyelt kérdés

Kb.egy éve a nem normális barátaim haloweenkor szellemet idéztek az én házamban de csak hülyülésből.Azóta éjszakánként olyan érzésem van mintha figyelnének és sokszor eldőlnek dolgok csak úgy maguktól.Hát az az igazság hogy soha nem hittem hittem a szellemekben de kezd aggasztani a dolog...mi lehet ez?

15/l



2013. szept. 11. 19:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Vidd le a kurzort a képernyő jobb sarkába. Oda, ahol 18:45 van írva. tedd rá. Látod, hogy 2013-at írunk? Na hát akkor!
2013. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mivan?
2013. szept. 21. 19:18
 13/32 anonim ***** válasza:
Az van, bäszkikém, hogy 2013-ban nem kéne ilyen sötét középkori babonákban hinnni! Méghogy szellem...
2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Már fotóztam szellemet és hallottam is szóval nekem ne meséld be hogy nincsenek-_-"
2013. szept. 22. 18:22
 15/32 anonim ***** válasza:
Megnézném én azt a fotót, amihez a szellem modellt állt neked. Az meg, hogy miket hallasz, teljesen bizonyíthatatlan. A törzs varázslói is "társalogni" szoktak a nagy szellemmel.
2013. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem hiszel ebben

Mégis mit gondolsz hogy ha meghalunk csak a sötétség marad? Nem filmes ilyesztő szellemekről beszélek hanem földön ragadt lelkekről..istenek hogy lehet valaki ennyire hitetlen..majd egyszer te is rájössz arra amiben én hiszek nem állok le veled veszekedni mert ha még nem láttál, hallottál, éreztél szellemet akkor nem foglak tudni meggyőzni ilyen fafejű vagy (már bocsánat)

2013. szept. 23. 17:59
 17/32 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy te hogy tudsz hinni ilyen közékori hülyeségekben. Valóban nem láttam még szellemet, mint ahogy te sem. Ha azt hiszed, hogy láttál, az csak a képzeleted játéka volt.
2013. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem veszekszem veled nem érdekelsz;)
2013. szept. 24. 18:54
 19/32 anonim ***** válasza:
Ejha! Veszekedés az, ha megmondom a véleményemet?
2013. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Alapjáraton ha nem hiszel ebben, ne gyere ide oltani az embereket, hogy mekkora hülyék meg babonások, mert ők hisznek. Pont úgy viselkedsz, mint azok az inkvizítorok, akik azt hangoztatták, hogy márpedig a föld lapos, és máglyára küldtek mindenkit, aki azt állította, hogy kerek. :) Csak épp te nem megégetni, hanem leégetni akarod azt, aki nem abban hisz, amiben te. Ez itt az EZOTÉRIA szekció, és nem a TUDOMÁNY, szóval ha nem hiszel az ezotériában, mi a fenének kattintasz egyáltalán a kategóriára?

Költői kérdés volt, nem kell megválaszolnod, csak vedd magadra, és hess innen, nem kellenek ide a "térítők", mi sem megyünk a tudomány részlegbe. Én legalábbis tuti nem.

2013. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!